Ta serialowa nowość Was zainteresuje! Kryminalny dramat trafi niedługo na HBO Max!

Platforma HBO Max szykuje jeszcze na wrzesień kolejną serialową premierę. W najbliższych tygodniach do oferty serwisu trafi jeszcze jeden kryminalny tytuł, który kilka miesięcy temu zakończył swoją emisję w USA. Chodzi o serial „East New York”.

Nowy kryminalny dramat „East New York” zobaczą też polscy widzowie

East New York” to amerykański serial telewizyjny o tematyce kryminalnej, który emitowany był od 2 października 2022 roku do 14 maja 2023 roku na antenie CBS – mimo że produkcja stworzona została przez firmę należącą do spółki Paramount Global to nie trafi ona wcale u nas na platformę SkyShowtime. Główne role w serialu zagrali Amanda Warren, Jimmy Smits, Ruben Santiago-Hudson, Kevin Rankin, Richard Kind oraz Elizabeth Rodriguez. Mimo dobrego przyjęcia przez widzów i krytyków serial nie cieszył się dużą oglądalnością i w maju ogłoszono, że został anulowany po pierwszym sezonie. To jednak nie oznacza, że produkcja nie doczeka się emisji w Polsce. Wręcz przeciwnie, już od 26 września będzie można oglądać go na platformie HBO Max. W dniu premiery pokazane zostaną wszystkie odcinki, a na pierwszy sezon złożyło się aż 21 epizodów.

Koniecznie sprawdź:

Serialu opowiada o pracy detektywów z 74. posterunku policji NYPD w dzielnicy East New York na Brooklynie. Dowódczynią posterunku jest Inspektor Regina Haywood, nowo mianowana komendantka. Haywood ma wyraźną wizję tego, jak powinna wyglądać praca na jej zespołu. Twierdzi, że ich zadaniem jest nie tylko służyć i chronić społeczność, ale także stać się jej integralną częścią. Serial opowiada o codziennych wyzwaniach i zmaganiach funkcjonariuszy policji w trudnym środowisku dzielnicy East New York oraz o ich dążeniu do zrozumienia i pomocy społeczności, której służą.

zdj. Vadim Rysev / depositphotos