To jeden z najbardziej pokręconych seriali ostatnich lat. W końcu trafił na HBO Max

Na platformie HBO Max wylądowała właśnie jedna z najbardziej zwariowany serialowych nowości tego roku. Do oferty serwisu trafił „Twisted Metal – serial inspirowany popularną grą o tym samym tytule. W rolach głównych Anthony Mackie, czyli nowy Kapitan Ameryka i morderczy klaun...

Serialowa nowość „Twisted Metal” do obejrzenia na HBO Max

Jeśli jeszcze nie słyszeliście o serialu „Twisted Metal”, to jego fabuła w telegraficznym skrócie prezentuje się następująco: John Doe, kierowca outsider otrzymuje ostatnią szansę na lepsze życie. Jeśli chce stanąć na nogi, musi podjąć się niebezpiecznej misji przewiezienia tajemniczej przesyłki przez postapokaliptyczne bezdroża. John oraz jego pomocnik szybko trafiają na celownik innych kierowców, którzy chcą przejąć ich ładunek. Na ich drodze staje też obłąkany seryjny zabójca i miłośnik chaosu, który wykorzystuje miasto Lost Vegas, jako swój prywatny teren łowiecki.

Produkcja stworzona dla platformy Peacock debiutowała w USA pod koniec lipca i przypadła do gustu widowni. W serwisie Rotten Tomatoes zebrała 94% pozytywnych głosów przy średniej ocenie 4,6 w pięciostopniowej skali. Wśród krytyków pozytywnie ocenia ją natomiast 68% recenzji, a średnia ocena wynosi tylko 5,80 w dziesięciostopniowej skali. Na platformę HBO Max od razu zawitał cały pierwszy sezon składający się z 10 odcinków.

Koniecznie sprawdź:

 

zdj. HBO Max