Nowy serial „Star Wars” i wysyp innych premier od Disney+! Co obejrzymy w czerwcu?

Na czerwiec platforma streamingowa Disney Plus przygotował sporo filmowych i serialowych nowości. Wśród nich znajdziemy nowy serial ze świata „Gwiezdnych wojen”, a także trzeci sezon dokumentalnego serialu „Witamy we Wrexham”. Oto lista filmów i seriali, które będzie można obejrzeć w czerwcu na Disney+.

Co obejrzeć w streamingu? Nowe filmy i seriale w czerwcu na Disney+

W czerwcu serwis Disney+ będzie miał dla swoich widzom sporą dawkę nowości – miesiąc będzie stał pod znakiem przepychu, wielkiej mody, romansu i kosmicznej rywalizacji.  Wśród nowych produkcji znajdzie się między innymi długo wyczekiwanego serial „Gwiezdne wojny: Akolita”, w którym szanowany mistrz Jedi zmierzy się z niebezpieczną wojowniczką ze swojej przeszłości.

Sprawdź też: Jesse Eisenberg ubiega się o polskie obywatelstwo. Chce poprawić relacje między Żydami i Polakami.

Nie zabraknie też sportowych emocji za sprawą piłkarzy z serii „Witamy we Wrexham”, która wraca z trzecim sezonem. Do pozostałych premier zaliczyć można jeszcze 17. sezon „Zabójczych umysłów” czy inspirowany prawdziwą historią rodziny z Radomia serial „My mieliśmy szczęście”.

Ciekawą pozycją wydaje się też serial „Becoming Karl Lagerfeld”. To oryginalna produkcja serwisu bazująca na bestsellerowej biografii „Kaiser Karl”, która przenosi nas do Paryża lat 70. i dokumentuje wyboistą drogę na szczyt słynnego projektanta mody.

Gwiezdne wojny: Akolita” – 5 czerwca

Akolita nowy serial Gwiezdne wojny

Śledztwo w sprawie szokującej zbrodni stawia szanowanego mistrza Jedi (Lee Jung-jae) przeciwko niebezpiecznej wojowniczce z jego przeszłości (Amandla Stenberg). W miarę pojawiania się kolejnych wskazówek, podążają oni mroczną ścieżką, a złowrogie siły sprawiają, że nie wszystko jest tym, czym się wydaje....

„Becoming Karl Lagerfeld” – 7 czerwca

Karl Lagerfeld serial

Rok 1972. Karl Lagerfeld ma 38 lat i jest projektantem mody ready-to-wear, nieznanym szerszej publiczności. Kiedy na jego drodze staje Jacques de Bascher – ambitny i niefrasobliwy młody dandys – wszystko ulega zmianie. Lagerfeld postanawia zmierzyć się ze swoim przyjacielem Yves'em Saint Laurentem, geniuszem haute couture, wspieranym przez budzącego respekt Pierre'a Bergé’a. Glamour, bitwy ego, ekstrawaganckie uroczystości i niszczycielska pasja – zobacz, jak Karl Lagerfeld stał się legendą.

 

„Witamy we Wrexham” sezon 3 – 12 czerwca

witamy we wrexham sezon 3

W 2020 roku Rob McElhenney i Ryan Reynolds wspólnymi siłami kupili grający w piątej lidze klub piłkarski Wrexham w nadziei, że stworzą historię sukcesu, której wszyscy będą kibicować. Świat to dostrzegł, a w zespole zaszły zmiany. Po piętnastu bolesnych sezonach w National League klub w końcu awansował z powrotem do English Football League. Czy Wrexham AFC sprosta nowym wyzwaniom i sięgnie po kolejne sukcesy?

„My mieliśmy szczęście” – 19 czerwca

my mielismy szczescie

Oparta na bestsellerze New York Timesa autorstwa Georgii Hunter, adaptacja powieści „My mieliśmy szczęście” to miniserial inspirowany niesamowitą, choć prawdziwą, historią pewnej rozdzielonej na początku II wojny światowej żydowskiej rodziny. Fabuła podąża za nimi przez kontynenty, a bohaterowie, robiąc wszystko, co w ich mocy, starają się przetrwać i ponownie ze sobą zjednoczyć. „My mieliśmy szczęście” jest świadectwem tego, jak w obliczu najmroczniejszych chwil XX wieku ludzki duch może nie tylko przetrwać, lecz nawet rozkwitnąć. Serial jest hołdem dla triumfu nadziei i miłości, które przezwyciężają wszelkie przeciwności losu.

Premiery na Disney+ w czerwcu 2024:

 • „Za zasłoną” – 29 maja
 • „Omen: Początek” – 30 maja
 • „LA Clippers: Walka o zwycięstwo” – 4 czerwca
 • „Ojciec chrzestny Harlemu” sezon 3 5 czerwca
 • „Family Guy: Głowa rodziny” sezon 22 – 5 czerwca
 • „Becoming Karl Lagerfeld” – 7 czerwca
 • „Queenie” sezon 1 – 7 czerwca
 • „Gwiezdne wojny: Akolita” – 5 czerwca
 • „Witamy we Wrexham” sezon 3 – 12 czerwca
 • „Zabójcze umysły” sezon 17 – 14 czerwca
 • „My mieliśmy szczęście” – 19 czerwca
 • „Diane von Furstenberg: Na straży stylu” – 25 czerwca
 • „Simpsonowie” sezon 35 – 26 czerwca
 • „Lucrecia: Morderstwo w Madrycie” – 27 czerwca

zdj. Disney