Padł pierwszy klaps na planie „True Love”, czyli nowego filmu twórcy „Godzilli” i „Łotra 1”

Ruszyły prace na planie nowego filmu w reżyserii Garetha Edwards, twórcy pierwszego rozdziału nowej wersji „Godzilli” oraz pierwszego kinowego spin-offu „Gwiezdnych Wojen”. Jego następne widowisko, zatytułowane „True Love” będzie utrzymane w konwencji gatunkowej science fiction

O początku zdjęć poinformował na swoim Twitterze operator Greig Fraser, który współpracował z Edwardsem przy okazji obu poprzednich kinowych przedsięwzięć. Rzućcie okiem na zdjęcie z planu i pełny wpis.

W obsadzie filmu są między innymi John David Washington („Tenet”), Gemma Chan („Eternals”), Danny McBride („Prawi Gemstonowie”), Benedict Wong („Doktor Strange”) i Allison Janney („Jestem najlepsza. Ja, Tonya”). Kiri Hart pełni wraz z Edwardsem funkcję producentki przy projekcie. New Regency zajmuje się produkcją i finansowaniem filmu. Pierwsze doniesienia o przedsięwzięciu pojawiły się jeszcze w lutym 2020 roku. Szczegóły odnośnie fabuły produkcji nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że akcja projektu ma być osadzona w niedalekiej przyszłości, zaś fabuła oparta będzie na oryginalnym pomyśle samego reżysera. 

Źródło: Twitter / Zdj. Disney