Peacemaker powraca! James Gunn rozpoczyna pracę nad drugim sezonem hitowego serialu

Czekacie na drugi sezon „Peacemaker”? Jeśli tak, to mamy dobre wiadomości. James Gunn potwierdził, że prace nad scenariuszem do nowych odcinków serialu już trwają, co daje nam nadzieję na szybszy powrót produkcji, niż pierwotnie zakładano.

Peacemaker wraca! James Gunn potwierdza status drugiego sezonu

Studio Warner Bros. zamówiło drugi sezon „Peacemakera” w lutym ubiegłego roku, ale po tym, jak ogłoszono, że świat DC Comics zostanie zrestartowany, wśród fanów serialu pojawiły się obawy związane z brakiem zapowiedzi drugiego sezonu. Szef DC Studios postanowił jednak szybko uspokoić widzów i potwierdził, że „Peacemaker” będzie częścią jego nowego świata. Teraz Gunn odpowiadając w mediach społecznościowych na pytanie jednego z fanów, ogłosił natomiast, że zabrał się już za pisanie scenariusza do nowych odcinków, co oznacza, że perspektywa premiery nowej serii stała się nieco bliższa niż dotychczas. Zanim jednak wrócimy do samego Peacemakera studio Warner Bros. wspólnie z Gunnem zaprezentują nam spin-off tej produkcji poświęcony Amandzie Waller.

Pierwszy sezon „Peacemakera” zakończył się tym, że Christopher Smith grany przez Johna Cenę ujawnił światu straszne działania Waller, co prawdopodobnie oznacza, że jej serial będzie kontynuował wydarzenia przedstawione w poprzedniej produkcji i pełnił rolę łącznika pomiędzy pierwszym i drugim sezonem „Peacemakera”. Na ten moment nie wiemy, kiedy serial Gunna pojawi się na platformie HBO Max. Nie powinniśmy jednak oczekiwać, że stanie się to wcześniej niż w 2025 roku.

Koniecznie sprawdź też:

zdj. Warner Bros.