Pete Davidson odkryje tajemnice domu (nie)spokojnej starości. Za kamerą twórca „Nocy oczyszczenia”

James DeMonaco, reżyser i główny twórca serii dreszczowców „Noc oczyszczenia” ma kolejny projekt. Główną gwiazdą jego nowego filmu zatytułowanego „The Home” został Pete Davidson, komik, którego znacie z „Saturday Night Live” oraz takich produkcji jak „Zupełnie nic” czy „Król Staten Island”.

Pete Davidson w nowym horrorze od twórcy „Noc oczyszczenia

W nowym filmie Davidson wciela się w Maxa, młodego faceta z wieloma problemami, który decyduje się na przyjęcie dorywczej pracy w domu spokojnej starości. Wkrótce bohater odkrywa, że zarówno rezydenci, jak i opiekunowie skrywają mroczne sekrety. Po tym jak przekrada się na zakazane czwarte piętro, Max znajduje też powiązania z własną przeszłością i latami, które spędził w rodzinie zastępczej.

Za film jako producenci odpowiedzieli Bill Block i Sebastian K. Lemercier ze studia Miramax. Poza stanięciem za kamerą, DeMonaco jest też współscenarzystą filmu, obok Adama Canto („The Devil Below”). Z nowego raportu Deadline dowiadujemy się, że amerykańskie prawa dystrybucyjne do nakręconego już filmu zabezpieczyła wytwórnia Lionsgate. 

Sprawdź też:

„Nie wiedzieliśmy czego spodziewać się po [The Home]. Okazało się, że James i Pete zafundowali nam jazdę bez trzymanki, wypełnioną suspensem i  fabularnymi odjazdami. Widownia nie ma pojęcia co nadchodzi w ich stronę” – opowiadała o filmie Charlotte Koh z Lionsgate. Kinowa premiera filmu odbędzie się na początku przyszłego roku.

źródło: Bloody Disgusting / zdj. A24