Piotruś Pan dołącza do świata „Puchatka: Krwi i miodu”. Tak będzie wyglądał

Od kilku miesięcy wiemy, że „Puchatek: Krew i miód” przetrą szlak dla całego uniwersum dreszczowców z bohaterami słynnych bajek. W drodze na ekrany jest już makabryczna wersja opowieści o jelonku Bambi i Piotrusiu Panie. Dzięki nowej fotce dowiedzieliśmy, jak w swoim filmie będzie prezentował się wieczny chłopiec z Nibylandii.

„Neverland Nightmare” – jest pierwszy kadr. „To paskudna i brutalna historia”

Magazyn Variety potwierdza, że w nowym filmie, wpisującym się w uniwersum „Krwi i miodu”, Piotruś Pan stanie się złowieszczym seryjnym zabójcą. W produkcji zobaczymy „przygody” Wendy Darling, która rusza śladem swego porwanego brata, Michaela – w pewnym momencie bohaterka zdaje sobie sprawę, że chłopiec wpadł w ręce złego Piotrusia Pana. „W odnalezieniu brata pomoże jej Dzwoneczek, który w tej wersji bajkowego klasyka zostanie narkomanką, przeświadczoną, że jej zapas heroiny to w istocie czarodziejski pyłek” – czytamy w oficjalnym opisie filmu.

Za kamerą „Neverland Nightmare” stanie Scott Jeffrey, twórca „Firenado”, „Exorcist Vengeance” oraz „The Gardner”. „W trakcie przygotowań do realizacji tego filmu inspirowałem się przede wszystkim kinem francuskim. Obiecujemy wam mnóstwo napięcia. Powiedziałbym, że możecie spodziewać się czegoś pomiędzy Bladym strachem a Czarnym telefonem” – opowiadał niedawno reżyser. „To będzie paskudna, brutalna i niezwykle mroczna historia”.

Neverland Nightmare.JPG

Sprawdź też: To będzie ostatnia część „Venoma”. Szef Sony potwierdza koniec serii z Tomem Hardym

W obsadzie są Megan PlacitoKit GreenPeter DeSouza-Feighoney i Charity KaseW roli samego Piotrusia Pana pojawi się Martin Portlock. Jego antybohaterowi możecie przyjrzeć się na pierwszym zdjęciu z filmu. Premiera ma odbyć się jeszcze w tegorocznym sezonie halloweenowym.

Przypomnijmy, że wszystkie szykowane produkcje – informował kilka miesięcy temu Bloody Disgusting – rozegrają się w jednym współdzielonym świecie, który autorzy „Puchatka: Krwi i miodu” ochrzcili adekwatnym mianem „Twisted Childhood Universe”. Obok przygód Kubusia Puchatka, Bambi i Piotrusia Pana w krwawej serii znajdą się filmy o Śpiącej Królewnie, Szalonym Kapeluszniku i Króliku (z „Puchatka”). Postacie połączą siły w filmie „Poohniverse: Monsters Assemble”Więcej informacji w tym miejscu.

źródło: Variety / zdj. Jagged Edge Productions