Predator kontra Wolverine w Marvelu! Nadchodzi krwawe starcie gigantów

Już za chwilę w Marvelu dojdzie do najbardziej krwiożerczego starcia w całej historii komiksów tego wydawnictwa. Jeszcze we wrześniu poznamy historię trwającej od dekad zaciekłej rywalizacji pomiędzy Predatorem i Loganem! Zobaczcie zapowiedź limitowanej serii.

Predator kontra Wolverine, czyli wielkie starcie w Marvelu!

Na wrzesień wydawnictwo Marvel Comics zapowiedziało premierę limitowanej serii Predator versus Wolverine. Składająca się z czterech zeszytów historia opowie o tym, jak przez dziesięciolecia Predator próbował upolować Wolverine'a. Za serię jako scenarzysta odpowiada Benjamin Percy pracujący teraz w Marvelu przy głównej serii o Loganie. Nad rysunkami do brutalnej opowieści pracowali Greg Land, Andrea Di Vito, Ken Lashley, Kei Zama i wielu innych.

Koniecznie sprawdź:

Wolverine miał jedno z najdłuższych, najbardziej skomplikowanych żywotów w historii komiksów – czytamy w oficjalnym opisie serii. Będziemy świadkami niezliczonych wielkich bitew z życia Logana – przeciwko Predatorowi! Jeden z przedstawicieli kosmicznej rasy Yautja szuka najokazalszej ofiary na świecie i znajduje ją w Broni X. Od przesiąkniętych krwią śniegów kanadyjskiej dziczy po pełne mieczy ulice Madripoor, Wolverine i Predator niszczą wszystko na swojej drodze w pogoni za ostatecznym zwycięstwem... lub chwalebną śmiercią.

Predator kontra Wolverine okladka komiksu Marvela (9).jpg

Predator kontra Wolverine okladka komiksu Marvela (8).jpg

Predator kontra Wolverine okladka komiksu Marvela (7).jpg

Predator kontra Wolverine okladka komiksu Marvela (6).jpg

Predator kontra Wolverine okladka komiksu Marvela (5).jpg

Predator kontra Wolverine okladka komiksu Marvela (3).jpg

Predator kontra Wolverine okladka komiksu Marvela (4).jpg

Predator kontra Wolverine okladka komiksu Marvela (2).jpg

Predator kontra Wolverine okladka komiksu Marvela (1).jpg

zdj. Disney / Marvel