Promocja nowego widowiska sci-fi od twórcy „Łotra 1” trwa w najlepsze. Nowy plakat robi wrażenie

Zapowiadany jako „oryginalne kinowe wydarzenie” film „The Creator” doczekał się właśnie kolejnego plakatu. Oryginalną produkcję w reżyserii Garetha Edwardsa, twórcy „Łotra 1” i „Godzilli” z roku 2014, zobaczymy we wrześniu tego roku na ekranach kin. Zerknijcie na nową grafikę.

„The Creator” opowie historię byłego agenta sił specjalnych, który w trakcie wojny między ludźmi i siłami sztucznej inteligencji zostaje zwerbowany, by wytropić i zabić Stwórcę, nieuchwytnego architekta zaawansowanej technologii AI, który opracował tajemniczą broń mogącą zakończyć wojnę. I na zawsze zniszczyć ludzkość. Joshua i jego zespół elitarnych agentów przedzierają się przez linie wroga, samego serca obszaru okupowanego przez sztuczną inteligencję… tylko po to, by odkryć, że tajemniczą bronią zagrażającą ludzkości, jest sztuczna inteligencja w postaci małego dziecka.

Sprawdź też: „Castlevania” mogła otrzymać adaptację live-action. Nie zgadniecie kto miał zagrać główną rolę

W obsadzie „The Creator”, obok Johna Davida Washingtona („Czarne bractwo. BlacKkKlansman”), są Gemma Chan („Eternals”), Allison Janney („Mamuśka”), Ken Watanabe (który zastąpił przymierzanego wcześniej do tej samej roli Benedicta Wonga), Ralph Ineson („Zielony Rycerz”) i Sturgill Simpson („Czas krwawego księżyca”).

Kinową premierę „The Creator” zaplanowano na 29 września tego roku.

The Creator nowy plakat.JPG

zdj. 20th Century Studios