Rey na Tatooine i w domu Luke'a – nowe grafiki ze „Skywalker. Odrodzenie”

Mimo że od premiery dziewiątego epizodu sagi Skywalkerów minęło już niemal pół roku, to do sieci nie przestają trafiać nowe grafiki koncepcyjne pokazujące alternatywne sceny, które ostatecznie nie trafiły do finalnej wersji filmu Abramsa. Na najnowszej porcji grafik możecie zobaczyć dodatkowe ujęcia z wyprawy Rey na Tatooine, rodzinną planetę Luke'a Skywalkera.

Nowe grafiki opublikowane przez Adama Brockbanka pokazują dodatkowe ujęcia z finałowej sekwencji na Tatooine, podczas której Rey udała się do domu Luke'a Skywalkera. Z grafik dowiadujemy się, że podczas wyprawy bohaterce towarzyszył C-3PO, a na ich drodze stanęli między innymi Ludzie Pustyni. Widzimy też, że Rey zwiedziła dom swojego mistrza, gdzie znalazła między innymi mały model kultowego T-16 Skyhopper.

W Polsce ostatnia odsłona sagi Skywalkerów dostępna jest w sklepach od 8 maja. Film „Skywalker. Odrodzenie” doczekał się standardowych wydań na Blu-ray i DVD oraz limitowanego steelbooka na niebieskim krążku. Więcej o dostępnych wydaniach znajdziecie w artykule: „Skywalker. Odrodzenie” na Blu-ray i DVD – przegląd ofert i specyfikacja.

zdj. Lucasfilm