Serial „Ahsoka” z pierwszym zwiastunem i datą premiery!

Jeszcze w tego lata na platformę Disney+ trafi serial „Ahsoka”, w którym w roli popularnej bohaterki znanej z „Wojen Klonów” powróci Rosario Dawson. Produkcja doczekała się właśnie pierwszego zwiastuna i daty premiery.

Ahsoka” latem trafi na Disney+. Mamy pierwszy zwiastun

Serial „Ahsoka” będzie kontynuował opowiadanie historii tytułowej bohaterki, która rusza śladem Wielkiego Admirała Thrawna (w tej roli najprawdopodobniej pojawi się Lars Mikkelsen). W głównej roli wraca Rosario Dawson (po raz pierwszy raz w roli Ahsoki zobaczyliśmy ją w „The Mandalorian”). W obsadzie są też Natasha Liu Bordizzo (jako Sabine Wren) i ukraińska aktorka Ivanna Sakhno. Na panelu potwierdzono już oficjalnie, że Mary Elizabeth Winstead zagrała w serialu Hery Syndulli znaną z „Rebeliantów”.

Sprawdź też: To będzie jak połączenie „Krainy lodu” i „Kill Billa”. Nowy serial z „Gwiezdnych wojen” w 2024 roku trafi na Disney+.

Według niepotwierdzonych doniesień w produkcji zobaczymy też Haydena Christensena, raz jeszcze powracającego do roli Anakina / Dartha Vadera. Znanego z „Rebeliantów” Ezrę Bridgera w „Ahsoce” sportretuje Eman Esfandi.

Scenariusz do serialu stworzył Dave Filoni, jeden z głównych twórców animacji „Wojny Klonów” i „Rebelianci”. „Ahsoka” zadebiutuje na platformie Disney+  w sierpniu bieżącego roku. Jednym z reżyserów „Ahsoki” jest Peter Ramsey, twórca animacji „Spider-Man Uniwersum”. 

zdj. Lucasfilm