Serial „Fargo” wraca z piątym sezonem. Zwiastun potwierdza – opłaciło się czekać!

Stacja FX w końcu udostępniła w sieci pełny zwiastun wyczekiwanego piątego sezonu serialu „Fargo”. Powracająca po trzech latach odcinkowa antologia Noaha Hawleya, którą zainspirował kultowy film kryminalny braci Coen powróci już za niecały miesiąc.

Trzyletnia przerwa posłużyła „Fargo”. Serial wraca w obiecującym wydaniu

Akcja rozgrywającego się  2019 roku piątego sezonu „Fargo” skoncentruje się na losach Roya Tillmana (w tej roli Jon Hamm), szeryfa z Północnej Dakoty. Bohater trafi na trop Dorothy „Dot” Lyon (Juno Temple), pozornie zwyczajnej gospodyni domowej, która uciekła przed wymiarem sprawiedliwości w Minnesocie i Dakocie. Chociaż syn Roya, Gator (Joe Keery), pragnie pójść w ślady ojca, młody nigdy nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom ojca, co zmusza szeryfa do wsparcia ze strony włóczęgi znanego jako Ole Munch (Sam Spruell).

Sprawdź też:

W obsadzie nowego sezonu pojawią się również David RysdahlJennifer Jason Leigh, Dave Foley, Lamorne Morris i Richa MoorjaniDebiut piątej odsłony „Fargo” w Stanach Zjednoczonych został potwierdzony na 21 listopada. Na ten moment nie potwierdzono jeszcze polskiej daty premiery aczkolwiek możemy założyć, że serial pojawi się w polskim streamingu niedługo po debiucie w USA. Nowe odcinki trafią najpewniej do polskiej oferty za pośrednictwem jednej z platform HBO Max, Disney+ lub Prime Video.

Zdj. FX