To najlepsza produkcja Marvela od lat. Właśnie trafiła na VOD!

Jeśli filmowe uniwersum Marvela zawodzi ostatnio Wasze oczekiwania, to macie właśnie możliwość obejrzenia produkcji bazującej na komiksowych bohaterach, która należy do jednej z najlepiej ocenianych nowości superbohaterskich ostatnich lat. Do serwisów VOD zawitał dzisiaj nowy film o przygodach Spider-Mana, a właściwie to wielu, naprawdę wielu Spider-Manów.

Spider-Man: Poprzez multiwersum” – premiera filmu online. Gdzie oglądać?

Najnowszy komiksowy film studia Sony Pictures trafił dzisiaj do serwisów VOD. Polska premiera przypadająca na 17 sierpnia odbywa się 9 dni po tym, jak „Spider-Man: Poprzez multiwersum” trafił do cyfrowej dystrybucji na amerykańskim podwórku. Film możecie od dzisiaj kupić lub wypożyczyć w takich serwisach jak Premiery CANAL+, iTunes, Rakuten czy Player. Następnym krokiem będzie przeniesienie filmu o Pajączku do streamingu.

Wspominaliśmy już na Filmożercach, że pokazaniem produkcji „Spider-Man: Poprzez multiwersum” w pierwszej kolejności zajmie się w Polsce platforma HBO Max. Początkowo mogliśmy oczekiwać, że film trafi do streamingu dopiero w okolicach Świąt Bożego Narodzenia, ale relatywnie szybka premiera na VOD sprawia, że ten termin ulegnie najprawdopodobniej przyspieszeniu. Na podstawie naszych wyliczeń stawiamy na debiut w okolicach połowy listopada.

Platforma Wypożyczenie Kupno Wersje 4K
Premiery Canal+   17,99 zł brak brak
iTunes 14,99 zł 54,99 zł dostępna
Rakuten 14,99 zł 56,99 zł 16,99/59,99 zł
Player 18,00 zł brak brak

zdj. MarkoAliaksandr / Depositphotos