Szykuje się mocne kino! Tom Hardy, Jodie Comer i Austin Butler w filmie o motocyklowym gangu!

W grudniu kina przejmie motocyklowy gang, na którego czele staną Tom Hardy, Jodie Comer i Austin Butler. Zobaczcie, jak zapowiada się debiutujący na festiwalu w Wenecji film „The Bikeriders”.

Tom Hardy, Jodie Comer i Austin Butler w zwiastunie filmu „The Bikeriders”

W „The Bikeriders” poznamy historię powstania i dalszych losów fikcyjnego motocyklowego klubu. Akcja filmu, rozgrywająca się w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku, przybliży okoliczności założenia klubu w pewnym miasteczku na środkowym zachodzie Stanów Zjednoczonych. Na przestrzeni dekady, w ramach której rozegra się fabuła, przybytek zmieni wizerunek: z przystani dla systemowych wyrzutków stanie się kryjówką dla złowieszczych gangów.

Koniecznie sprawdź:

Po debiucie na festiwalu w Wenecji film zebrał jak na razie 10 recenzji. Aż 9 ocenia go pozytywnie, co daje wynik na poziomie 90%, ale oceny krytyków nie są wcale wysokie. Średnia nota wynosi bowiem tylko 5,90 w dziesięciostopniowej skali.

O tym, jak wypada nowe przedsięwzięcie Jeff Nichols, które wyreżyserował do własnego scenariusza, będziemy mogli przekonać się w kinach 1 grudnia. W drugoplanowej obsadzie „The Bikeriders” są także Boyd Holbrook („Indiana Jones i Artefakt przeznaczenia”), Michael Shannon („Flash”) i Norman Reedus („The Walking Dead: Daryl Dixon”).

zdj. 20th Century Studios