„Barbie” już za chwilę do obejrzenia na VOD w Polsce. Mamy datę premiery!

Największy kinowy hit tego roku w końcu zmierza na mały ekran! Wiemy już kiedy „Barbie” pojawi się w polskich serwisach VOD. Premiera odbędzie się już lada moment.

Kiedy „Barbie” trafi na VOD i do HBO Max? Znamy datę premiery

  • Premiera filmu „Barbie” w polskich serwisach VOD odbędzie się 12 września.
  • Na platformie HBO Max film „Barbie” będzie dostępny nie wcześniej niż jesienią. Stanie się to najpewniej dopiero w pierwszej połowie października.
  • Film „Barbie” od 12 września dostępny będzie między innymi w serwisie Player i iTunes.

Wczoraj informowaliśmy na Filmożercach, że „Barbie” trafi do amerykańskich serwisów VOD z tygodniowym opóźnieniem. Studio Warner Bros. początkowo wyznaczyło debiut filmu na 5 września, ale ostatecznie zdecydowało się go przesunąć o tydzień. Dzisiaj możemy już potwierdzić, że nowy termin premiery  „Barbie” w cyfrowej dystrybucji obejmie też polski rynek. Widowisko z Margot Robbie trafi do polskich sklepów VOD dokładnie 12 września, czyli 53 dni po debiucie w kinach. Z oficjalnych informacji wynika, że na platformę HBO Max filmowa „Barbie” zawita dopiero jesienią, czyli najwcześniej 22 września. Nie oczekujemy jednak, ze stanie się to już pierwszego dnia jesieni. Najpewniej będziemy musieli poczekać na premierę w streamingu do pierwszej połowy października

Od 12 września Barbie” będzie dostępna do obejrzenia w serwisach Player oraz iTunes. W drugim z nich pojawi się w rozdzielczości 4K z systemem Dolby Vision i oryginalną ścieżką dźwiękową w formacie Dolby Atmos.

Koniecznie sprawdź:

zdj. Warner Bros.