Szykuje się szpiegowska petarda! Dua Lipa vs. Henry Cavill w zwiastunie „Argylle”

Reżyser filmowej serii „Kingsman” nie zamierza rezygnować ze szpiegowskich klimatów i wraca do widzów z nową produkcją wypełnioną historiami i tajnych organizacjach. Tym razem Matthew Vaughn postanowił jednak wplątać do tego całego szpiegowskiego zamieszania Dua Lipę. Zobaczcie jak wyszło!

Dua Lipa vs. Henry Cavill! Tak zapowiada się kolejna szpiegowska produkcja od twórcy „Kingsmana”!

Wypełniona głośnymi nazwiskami produkcja „Argylle” wyreżyserowana przez Matthew Vaughna („Kingsman”, „Kick-Ass”) doczekała się właśnie pierwszego zwiastuna. Film jest ekranizacją powieści autorstwa debiutującej pisarki Elly Conway.

Bryce Dallas Howard (znana z serii „Jurassic World”) wciela się w Elly Conway, trzymającą się z dala od tłumów autorkę serii bestsellerowych powieści szpiegowskich, dla której definicja szczęścia to spokojna noc w domu spędzona przy komputerze i w towarzystwie kota Alfiego. Kiedy jednak fabuła jej fikcyjnych książek – których głównym tematem jest tajny agent Argylle i jego misja rozbicia globalnego syndykatu szpiegowskiego – zaczyna przypominać działania tajne działania prawdziwej organizacji szpiegowskiej, spokojne wieczory stają się dla Elly przeszłością.

Koniecznie sprawdź też:

Gwiazdorską obsadę filmu tworzą: Henry Cavill, Dua Lipa, Sam Rockwell, Bryce Dallas Howard, Bryan Cranston, Catherine O'Hara, John Cena, Samuel L. Jackson, Ariana DeBose, Rob Delaney, Jing Lusi. Vaughn nakręcił „Argylle” na podstawie skryptu Jasona Fuchsa („Wonder Woman”).

Argylle” trafi na ekrany polskich kin dokładnie 2 lutego 2024 roku, czyli tego samego dnia, co w Stanach Zjednoczonych. Film powstał przy współpracy z platformą Apple TV+ i to właśnie do jej oferty trafi kilka miesięcy po premierze kinowej.

zdj. Universal Pictures / Apple TV+