Tak wygląda filmowy Garfield. Leniwego kota zagrał Chrisa Pratta

W sieci pojawił się utrzymany w walentynkowych klimatach, nowy plakat pełnometrażowej animacji o kocie Garfieldzie. W następnej adaptacji klasycznych komiksowych pasków zobaczycie jak prezentuje się tytułowy bohater, któremu głosu udziela gwiazdor „Super Mario Bros.” i „Strażników Galaktyki 3”Chris Pratt

Nowa animacja ma stanowić dość wierne przeniesienie komiksu na ekran i skupić się na relacji Jona Arbuckle'a z cynicznym i obibokowatym kotem Garfieldem oraz nierozgarniętym beaglem Odim. 

Scenariusz napisał David Reynolds („Gdzie jest Nemo”). Reżyserią zajął się z kolei Mark Dindal („Kurczak Mały”). Alcon Entertainment jest producentem filmu wraz z wytwórnią Sony Pictures, która zajmie się dystrybucją. Warto dodać, że twórca kultowego komiksowego pierwowzoru, czyli Jim Davis pełni przy filmie funkcję producenta wykonawczego.

Sprawdź też: Jesse Eisenberg zagrał Wielką Stopę w absurdalnej komedii [ZWIASTUN]

Garfield nowy plakat

Obok wspomnianego Chrisa Pratta w obsadzie są Brett Goldstein, aktor dobrze znany widzom „Teda Lasso” na Apple TV+, Bowen Yang, komik z bieżących sezonów słynnego skeczowego show „Saturday Night Live”Nicholas Hoult („Mad Max: Na drodze gniewu”), Samuel L. Jackson („Kapitan Marvel”), Ving Rhames („Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One”), Hannah Waddingham („Ted Lasso”) i Cecily Strong („Schmigadoon”). 

Nowy plakat potwierdza, że „Garfield” trafi na ekrany kin już 24 maja tego roku

zdj. Sony