Te bestie rządziły kiedyś światem! Nowa produkcja Netfliksa robi wrażenie!

Netflix przygotował dla swoich widzów kolejny serial dokumentalny od twórców „Naszej planety”. Nagrodzeni statuetkami Emmy autorzy przedstawiają historię „Życia na planecie Ziemia”. Produkcja, nad którą czuwał też Steven Spielberg, skupia się na przedstawieniu historii wymarłych gatunków.

Netflix pokaże kolejny dokument przyrodniczy!

Jeszcze tej jesieni na platformie Netflix pojawi się kolejny serialowy dokument przyrodniczy. Składająca się z ośmiu odcinków produkcja „Życia na planecie Ziemia” zadebiutuje już 25 października.

Serial przedstawi nam epicką opowieść o przetrwaniu i podboju ziemi. Na naszej planecie istnieje dziś 20 milionów gatunków, jednak to, co możemy zobaczyć, jest tylko drobnym wycinkiem historii — aż 99% mieszkańców ziemi zaginęło w pomrokach przeszłości. Historia ich wzrostu i upadku jest czymś naprawdę niezwykłym. Serial stworzony we współpracy ze studiem Industrial Light & Magic przedstawi nam niesamowitą historię życia na naszej planecie przy użyciu najnowszych technologii, które pozwalają przywrócić do życia dawno wymarłe stworzenia.

Koniecznie sprawdź:

zdj. Netflix