Tego jeszcze nie grali! Jason Statham w roli pszczelarza i pogromcy scamerów

David Ayer znany z wyreżyserowania takich filmów jak „Bogowie ulicy”, „Furia” czy „Legion samobójców” wróci w tym roku do kin za sprawą filmu „The Beekeeper”, w którym Jason Statham wcielił się w pszczelarza szukającego zemsty wśród scamerów. Zrobi się równie dziwnie, co brutalnie – zobaczcie zwiastun.

Jason Statham znowu szuka zemsty. Tym razem w filmie Davida Ayera

Jeśli lubicie filmy akcji z dużą dawką adrenaliny i emocji, to na pewno zainteresuje was nowy film z Jasonem Stathamem w roli głównej. The Beekeeper” ma być dynamicznym thrillerem akcji zahaczający o mitologię pszczelarstwa. Historia skoncentruje się na szukającym zemsty mężczyźnie, którego krucjata rozlewa się szybko na cały kraj po tym, jak okazuje się, że jest on byłym pracownikiem potężnej i tajnej organizacji znanej jako „Pszczelarze”.

W obsadzie filmu „The Beekeeper” są także Jeremy Irons, Josh Hutcherson, Emmy Raver-Lampman czy Bobby Naderi. David Ayer wyreżyserował obraz według scenariusza autorstwa Kurta Wimmera („Equillibrum”). Kinowy debiut produkcji zapowiedziano na 12 stycznia 2024 roku.

Sprawdź też:

zdj. MGM