Ten utwór zagra w pierwszej scenie z Batmanem. Klasyczny temat Elfmana powraca we „Flashu”

W ramach promocji „Flasha” Warner Bros. pokazało już scenę wielkiego wejścia Batmana w kreacji Michaela Keatona, a teraz w sieci wylądowały też dwa nowe utwory ze ścieżki dźwiękowej Benjamina Wallfischa („To”). Oba łączą się właśnie z postacią Mrocznego Rycerza, zaś jeden bezpośrednio cytuje kultowy motyw muzyczny z filmów Tima Burtona

Solowy film o Szkarłatnym Sprinterze posłuży twórcom do zresetowania DCEU i zaprezentowania alternatywnych światów w ramach filmowego uniwersum DC, które w najbliższych latach przejmie James Gunn. W filmie zobaczymy różne wersje Flasha (granego przez Ezrę Millera) oraz Batman. W roli Mrocznego Rycerza w filmie pojawi się zarówno znajdujący się w centrum promocji widowiska Michael Keaton, jak i znany z poprzednich odsłon kinowego uniwersum DC Ben Affleck.

Sprawdź też: Autor „Moon Knighta” za kamerą nowego filmu w świecie „Naznaczonego”! W głównej roli Kumail Nanjiani

Barry używa swojej mocy do podróży w czasie, żeby zmienić wydarzenia z przeszłości. Kiedy jednak próbuje ocalić rodzinę, mimowolnie zmienia przyszłość. Barry zostaje więźniem rzeczywistości, w której generał Zod powraca i grozi powszechnym zniszczeniem. W tym świecie nie ma jednak żadnych superbohaterów, do których można by się zwrócić. Chyba że Barry przekona do przerwania emerytury zupełnie innego Batmana i uratuje uwięzionego Supermana, również nie takiego, jakiego się spodziewa. Jedyną nadzieją Barry’ego na uratowanie świata, w którym przebywa i na powrót do przyszłości, którą zna, pozostaje wyścig o życie. Tylko czy ostateczne poświęcenie wystarczy do przywrócenia dawnego biegu wydarzeń?

Pozostałe role zagrali w filmie: Sasha CalleMaribel Verdu,, Kiersey Clemons oraz Ron Livingston. Film wyreżyserował Andy Muschietti według scenariusza Christiny Hodson („Ptaki Nocy i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn”). Do kin „Flash” przybędzie 16 czerwca tego roku.

Oba single ze ścieżki dźwiękowej filmu znajdziecie też na Spotify, w tym miejscu

zdj. Warner Bros.