Za tą bohaterką tęsknili fani „The Walking Dead”. W drugim sezonie „Daryla Dixona” odegra ważną rolę

Pierwszy rozdział serialu o Darylu Dixonie dobiegł końca wraz z poniedziałkowym odcinkiem. Ponieważ stacja AMC wiąże długie plany z produkcją rozgrywającą się w świecie „The Walking Dead”, natychmiast po emisji odcinka fani obejrzeli zapowiedź następnej serii. Trafiły do niej następne sceny z udziałem Carol Peletier, w którą w finale ponownie wcieliła się Melissa McBride. Aktorka znalazła się w stałej obsadzie sezonu drugiego.  

Daryl Dixon” dostanie drugi sezon. Melissa McBride wraca jako Carol

Choć według oryginalnych planów Carol miała towarzyszyć Darylowi (Norman Reedus) już w trakcie wydarzeń debiutanckiej serii, aktorka nie zdołała ostatecznie znaleźć się na planie serialu. Przy okazji sezonu drugiego nieobecność ta zostanie fanom zrekompensowana – obiecano niedawno podczas prezentacji AMC na New York Comic Con. Bohaterka McBride pojawiła się w finałowej scenie ostatniego odcinka, zaś jej udział w przyszłorocznych rozdziałach zasugerowano przy okazji nowego teasera. „Ona czuła się zobligowana, by wyruszyć na poszukiwania Daryla. Dowiecie się więcej, im bardziej zagłębimy się w historię” – obiecywał w nowym wywiadzie David Zabel, jeden z twórców serialu. „Była przekonana, że Daryl powróci do domu. Nie wrócił. Teraz będziemy mogli wczytać się w przyczyny takiego obrotu zdarzeń. (...) Ścieżka, którą zaplanowaliśmy dla niej w sezonie drugim porusza się po dwóch torach. Część już sfilmowaliśmy. Będzie naprawdę fantastycznie, gdy to wszystko złoży się w całość”. 

Przypomnijmy, że w ramach następnych odcinków, które znajdują się już w fazie zdjęciowej Melissa McBride dołączyła do produkcji jako regularna członkini obsady. By podkreślić jej pierwszoplanowy udział w serii drugi rozdział „Daryla Dixona” doczeka się podtytułu „The Book of Carol”. Biorąc pod uwagę, że prace zdjęciowe już się rozpoczęły, premiery drugiego sezonu możemy spodziewać się w przyszłym roku. 

Sprawdź też:

zdj. AMC