To będzie krótki powrót „Lokiego”. Czas trwania odcinków rozczaruje fanów Marvela

Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery drugiego sezonu „Lokiego”, serialu mającego na nowo rozbudzić zainteresowanie widzów filmowym uniwersum Marvela. Jak długi będzie powrót Toma Hiddlestona do MCU? Mamy informacje dotyczące długości pierwszych dwóch odcinków i niestety nie oczekujcie długiego spotkania z popularnym bohaterem. Nie nastawiajcie się też na to, że gwiazdy nowej produkcji Marvela wezmą udział w promowaniu nowego serialu Disney+.

Złe wieści dla fanów „Lokiego”. To będzie krótki powrót na Disney+

Już tylko niecałe trzy tygodnie dzielą nas od premiery drugiego sezonu „Lokiego”, a to oznacza, że już niedługo Marvel Studios powinno na dobre rozpocząć intensywną kampanię promocyjną swojego nowego projektu. Możemy spodziewać się kolejnego zwiastuna, nowych spotów, zdjęć, a także plakatów. W promowanie serialu zapewne włączy się też sieć McDonald’s, która była już wcześniej zaangażowana w zapowiadanie nowych odcinków serialu z Tomem Hiddlestonem. Trzeba jednak pamiętać, że tym razem obsada serialu nie będzie zaangażowana w promowanie „Lokiego” ze względu na trwający strajk aktorów. Nie zobaczymy więc żadnych wypowiedzi głównych gwiazd produkcji i nie usłyszymy od nich żadnych informacji na temat ich bohaterów i fabuły nowej serii.

Sprawdź też: Disney+ znowu to zrobił! Premiera „Lokiego” przyspieszona! O której godzinie w Polsce?

Do sieci zaczynają już natomiast przedostawać się informacje na temat czasu trwania pierwszych odcinków drugiego sezonu „Lokiego”. Okazuje się, że pierwszy epizod będzie trwał tylko 45 minut, z czego 6 minut to napisy końcowe. Nieco dłużej będzie trwał drugi epizod. Przy nim mamy spędzić już 44 minuty (bez napisów). To dosyć standardowe czasy trwania, jak na produkcje platformy Disney+, ale mimo wszystko krótsze od pierwszego sezonu serialu. W przypadku pierwszej serii pierwsze odcinki trwały 45 minut i 48 minut bez uwzględnienia napisów końcowych. To daje nam równe 10 minut więcej niż w przypadku drugiej serii.

Koniecznie sprawdź:

W drugim sezonie Loki stoczy walkę o istotę Time Variance Authority. Wraz z Mobiusem, Hunterem B-15 oraz zespołem nowych i powracających postaci, Loki przemierza stale rozwijające się i coraz bardziej niebezpieczne multiwersum w poszukiwaniu Sylvie, Judge Renslayer, Miss Minutes i prawdy o tym, co tak naprawdę znaczy posiadać wolną wolę i szczytny cel.

Do swoich ról z pierwszego sezonu wracają też: Sofia di Martino, Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Wunmi Mosaku, Tara Strong i Eugene Cordero. Do roli Kanga wróci też Jonathan Majors. Nowe postaci zagrali: Rafael Casal, Kate Dickie, Liz Carr, Ke Huy Quan i Neil Ellice. Drugi sezon „Lokiego” będzie miał swoją premierę na platformie Disney+ już 6 października.

zdj. Marvel