To będzie ostatnia lekcja! „Sex Education” wraca na Netflix z finałowym sezonem!

Jesteście gotowi na ostatnią lekcję? Netflix wreszcie zaspokoił ciekawość fanów serialu „Sex Education” i opublikował zwiastun do czwartego i zarazem ostatniego sezonu popularnej produkcji o dojrzewaniu. Zobacz, co czeka bohaterów i bohaterki w finałowej odsłonie.

 To koniec przygód Otisa i jego przyjaciół. Co czeka nas w finale „Sex Education”?

Sex Education” to serial, który podbił serca widzów na całym świecie swoim świeżym, zabawnym i bezpretensjonalnym podejściem do tematów związanych z seksem, miłością i relacjami. Od premiery w 2019 roku, serial zyskał uznanie wśród widzów i krytyków oraz zdobył wiele nominacji i nagród. Serial opowiada o losach Otisa Milburna (Asa Butterfield), syna seksuolożki Jean (Gillian Anderson), który razem ze swoim najlepszym przyjacielem Erikiem (Ncuti Gatwa) i koleżanką z klasy Maeve (Emma Mackey) zakłada nielegalną poradnię seksualną w swojej szkole. W trakcie trzech sezonów widzieliśmy, jak bohaterowie zmierzyli się z różnymi problemami, wyzwaniami i emocjami, a także jak ich relacje się rozwijały, a czasami też rozpadały.

Po zamknięciu liceum Moordale Otis i Eric muszą odnaleźć się w nowej rzeczywistości — w Cavendish Sixth Form College. Otis denerwuje się perspektywą założenia nowej kliniki, a Eric modli się, aby znów nie dołączyli do przegrywów. Ale w Cavendish wszyscy uczniowie z Moordale przeżywają szok kulturowy — sądzili, że to oni są postępowi, tymczasem ta szkoła to zupełnie inny poziom. Codziennie na dziedzińcu ćwiczy się jogę, na topie jest zrównoważony rozwój, a najpopularniejsi uczniowie to ci… mili?! Viv jest w szoku po zderzeniu z nowym podejściem, w którym to uczniowie mają decydujący głos i nie ma wyścigu szczurów. Jackson z kolei nie może zapomnieć o Cal. Aimee próbuje czegoś nowego, decydując się na egzaminy ze sztuki, a Adam zastanawia się, czy tradycyjna edukacja jest dla niego. Tymczasem Maeve realizuje swoje marzenia na prestiżowym Wallace University, gdzie uczy ją kultowy pisarz Thomas Molloy. Otis wciąż do niej wzdycha, przy okazji mierząc się z nowymi wyzwaniami: już nie jest jedynym dzieckiem w domu ani jedynym terapeutą w kampusie…

Koniecznie sprawdź też:

W serialu występują: Asa Butterfield, Gillian Anderson, Ncuti Gatwa, Aimee-Lou Wood, Emma Mackey, Connor Swindells, Kedar Williams-Stirling. Do obsady ostatniego sezonu dołączyli:  zdobywca nagrody Emmy i gwiazda Schitt's Creek, Dan Levy, Hannah Gadsby, Thaddea Graham (Doctor Who), Lisa McGrillis (Somewhere Boy), Marie Reuther (Kamikaze), aktorka i modelka Jodie Turner Smith, komik Eshaan Akbar oraz Felix Mufti, Anthony Lexa, Alexandra James, Reda Elazouar, Bella Maclean i Imani Yahshua.

Debiut finałowej serii serialu „Sex Education” wyznaczono na 21 września na platformie Netflix. Ostatnia seria złoży się z 8 odcinków, a finał będzie trwał aż 83 minuty!

zdj. Netflix