To koniec spin-offu „The Walking Dead”! Przygotujcie się na ostatnie odcinki – mamy zwiastun

AMC udostępniło w sieci nowy zwiastun ostatniej serii odcinków „Fear the Walking Dead”. Premierę drugiej połowy ósmego i zarazem finałowego sezonu spin-offu popularnego dreszczowca zombie zaplanowano na 22 października.   

Kultowy serial dobiega końca! Data premiery finałowej serii „Fear the Walking Dead

Przypomnijmy, że „Fear the Walking Dead” doczekało się przedłużenia na ósmy sezon jeszcze w grudniu 2021 roku. Wraz z finałową serią do obsady w pełnoprawnym wymiarze powróciła Kim Dickens, która pojawiała się na pierwszym planie podczas czterech pierwszych sezonów i w charakterze gościnnego występu odznaczyła się na sezonie siódmym.  

Akcja finałowego sezonu „Fear the Walking Dead” rozpoczęła się aż siedem lat po finale poprzedniego sezonu, w którym Morganowi (Lennie James) i Madison nie udało się uratować Mo przed PADRE. Podczas gdy w pierwszej połowie serii zobaczyliśmy jak Morgan, Madison i reszta ludzi sprowadzonych przez nich na wyspę radzą sobie pod cynicznymi rządami PADRE, teraz – gdy zagrożenie ze strony Shrike odeszło – Madison spróbuje przekształcić PADRE w bezpieczną przystań dla tych, którzy przetrwali apokalipsę. 

Sprawdź też:

W rolach głównych, poza Dickens i James, występują Colman Domingo, Danay Garcia, Austin Amelio, Christine Evangelista, Karen David, Jenna Elfman oraz Rubén Blades.

Producentem wykonawczym serii jest Scott Gimple, a także showrunner Andrew Chambliss i Ian Goldberg, Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero, Michael Satrazemis oraz David Alpert

 

Zdj. AMC