To on zostanie Zieloną Latarnią? Tego właśnie chce studio Warner Bros.

W nowym filmowo-serialowym uniwersum DC Comics szykowanym przez Jamesa Gunna zaroi się od Zielonych Latarni. Już w filmie o Supermanie w roli jednego z kosmicznych policjantów pojawi się Nathan Fillion, ale szykowany jest także serial o przygodach Korpusu Zielonych Latarni. Jednym z kandydatów do głównej roli w projekcie ma być Channing Tatum.

Channing Tatum w świecie DC? Tego chcą w Warnerze

Wiemy już oficjalnie, że Nathan Fillion zagra Guya Gardnera w filmie Superman: Legacy, ale co z najpopularniejszym kosmicznym herosem noszący cym magiczny pierścień? Z zapowiedzi samego Gunna wiemy, że wśród serialowych produkcji szykowanych dla platformy HBO Max znajduje się tytuł Latarniepoświęcony zgodnie z tym, co sugeruje jego nazwa, Zielonym Latarniom. Projekt ma być opowieścią o detektywach w kosmosie, a duet dwóch głównych bohaterów stworzą właśnie Hal Jordan, czyli najpopularniejszy komiksowy członek kosmicznej policji oraz John Stewart.  Od miesięcy nie słyszeliśmy żadnych informacji na temat tego projektu, ale teraz mamy jakąś aktualizację dotyczącą zakulisowych dyskusji w Warnerze na temat głównej obsady.

Okazuje się, że studio szuka do roli Hala Jordana popularnego aktora, którego nie trzeba przedstawiać widzom. Co więcej, najważniejsze osoby w Warnerze ze szczególną sympatią spoglądają szczególnie na jednego z kandydatów. Jedno ze źródeł donosi, że przedstawicielom wytwórni podoba się pomysł obsadzenia Channing Tatum w roli najpopularniejszej Zielonej Latarni. Oczywiście na razie jest jeszcze zbyt wcześnie, aby wyciągać na podstawie tych informacji dalekie wnioski na temat dołączenia Tatuma do filmowo-serialowego uniwersum DC Comics, ale nie jest to wcale pierwszy raz, kiedy jego nazwisko łączone jest z rolą Hala Jordana.  

Koniecznie sprawdź też:

źródło: THE HOT MIC / zdj. Xavier Collin / depositphotos