Twórcom „Creeda” znudzili się bokserzy? Ich następny film będzie o wampirach

Ryan Coogler i Michael B. Jordan, czyli reżysersko-aktorski duet, który wspólnymi siłami odpowiedział za hitowy bokserski dramat „Creed” szykują następny projekt. Według pierwszych raportów będzie to film grozy o wampirach.

O następnym wspólnym projekcie Cooglera i Michaela B. Jordana wspomina w nowym artykule przede wszystkim magazyn The Hollywood Reporter. Czytamy w nim, że niezatytułowany jeszcze film charakteryzowany jest jako „kino gatunkowe”, co najpewniej zawęża spekulacje do horroru bądź widowiska science fiction. Na eliminację drugiej z wymienionych możliwości wspomniały zaś właśnie źródła The Insneider, który w ramach najnowszego „wycieku” zza kulis Hollywood opisuje projekt, jako opowieść o wampirach. Co więcej, film ma mieć w sobie elementy kina kostiumowego.

Ryan Coogler szykuje następny film. Szczegóły są ograniczone

Ryan Coogler

Głównym pomysłodawcą i autorem scenariusza filmu jest sam Ryan Coogler. Przypomnijmy, że w dorobku tego filmowca znajduje się nie tylko wspomniany „Creed”, a również takie kasowe hity jak „Czarna Pantera” i „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu”. O ile dojdzie do realizacji nowego projektu, Coogler stanie też za kamerą i obejmie funkcję głównego producenta

„Film objęty jest obecnie taką tajemnicą, że praktycznie nikt nic o nim nie wie. By pozyskać jakiekolwiek informacje i rzucić okiem na scenariusz, przedstawiciele wytwórni musili samodzielnie udać się na pielgrzymkę do Beverly Hills i siedziby WME, czyli agencji reprezentującej Cooglera i Jordana. Te spotkania miały miejsce w ubiegłym tygodniu” – dodaje The Hollywood Reporter. Poza Ryanem Cooglerem producentami przyszłego filmu zostali Zinzi Coogler („Coogler III”) oraz Sev Ohanian („Searching”).

Sprawdź też: Jennifer Lopez i Ben Affleck w wyjątkowo dziwacznym filmie! Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście

Przypomnijmy też, że nie tak dawno do sieci trafiły informacje o innym projekcie twórcy „Czarnej Pantery”. W planach Ryana Cooglera ma najwyraźniej znajdować się zupełnie nowa wersja kultowego serialu „Za Archiwum X”. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.

źródło: Discussing Film / The Hollywood Reporter / zdj. Warner Bros.