Twórcy „M3GAN” i „Zakonnicy” przedstawiają film o… nawiedzonym basenie. Co myślicie o zwiastunie?

Studia Blumhouse i Atomic Monster zamieściły w sieci pierwszą zapowiedź nowego oryginalnego dreszczowca. W filmie zatytułowanym „Night Swim” zobaczymy między innymi aktorów z „Pierwszego człowieka” i „The Boys”. Za projekt odpowiadają James Wan i Jason Blum, twórcy „M3GAN” i „Obecności”.

„Night Swim” powstało dla wytwórni Universal Pictures. Film zapowiadany jest jako thriller z elementami nadprzyrodzonymi. Opowie o „sekretnym źródle wielkiego zła”, powiązanym z basenem na podwórku należącym do pewnej rodziny. Przedsięwzięcie jest przy tym pełnometrażowym remakiem zrealizowanego już, szorta w reżyserii Bryce'a McGuire'a z 2014 roku. Twórca oryginalnej produkcji był zaangażowany w realizację nowej wersji jako reżyser i scenarzysta.

Główne role w filmie zagrali Wyatt Russell, znany z „Falcona i Zimowego żołnierza” oraz Kerry Condon („Duchy Inisherin”, „Zadzwoń do Saula”). Na ekranie spotkają między innymi Amélie Hoeferle („The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes”), Gavina Warrena („Pierwszy człowiek”), Nancy Lenehan („Złap mnie, jeśli potrafisz”, „The Boys”) oraz Jodi Long („Sullivan i Syn”).

Sprawdź też:

Obok Wana i Bluma wyprodukowaniem „Night Swim” zajęli się Michael Clear („Wcielenie”), Judson Scott („Blade – Wieczny łowca”) i Ryan Turek („Mercy Black”).

Wcześniej mówiło się, że film trafi na ekrany w styczniu 2024 roku, ale w nowym zwiastunie data premiery nie została potwierdzona.

 

Zdj. Universal