Tym razem będzie jeszcze dziwniej! Zabójcza gospodyni domowa w zapowiedzi „Fargo”

Stacja FX zaprezentowała na swoich kanałach debiutancki teaser piątego sezonu serialu „Fargo”. Odcinkowa antologia Noah Hawleya inspirowana słynnym kryminałem braci Coen powróci jeszcze tej jesieni. Zerknijcie na zapowiedź i poznajcie dokładną datę premiery

O czym opowie piąty sezon „Fargo”? Jest data premiery

Akcja piątego sezonu „Fargo” koncentruje się na losach Roya Tillmana (Jon Hamm), szeryfa z Północnej Dakoty. Bohater jest na tropie Dorothy „Dot” Lyon (Juno Temple), pozornie zwyczajnej gospodyni domowej, która ucieka przed władzami w Minnesocie i Dakocie. Chociaż syn Roya, Gator (Joe Keery), pragnie pójść w ślady ojca, młody nigdy nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom ojca, co zmusza szeryfa do wsparcia ze strony włóczęgi znanego jako Ole Munch (Sam Spruell).

Grupę pozostałych bohaterów nowego sezonu tworzą: David Rysdahl (jako Wayne, mąż „Dot”), Jennifer Jason Leigh (Lorraine, matka Wayne'a, która jest wiecznie niezadowolona z jego wybranki), Dave Foley (doradca Lorraine), a także Lamorne Morris oraz Richa Moorjani wcielający się w dwójkę lokalnych gliniarzy, którzy zwracają uwagę na nieobliczalne zachowanie „Dot”. Fabuła rozegra się w 2019 roku.

Sprawdź też:

W ramach nowej zapowiedzi debiut piątej odsłony „Fargo” w Stanach Zjednoczonych został potwierdzony na 21 listopada. Na ten moment nie znamy jeszcze polskiej daty premiery kolejnej serii, aczkolwiek możemy założyć, że serial pojawi się w polskim streamingu niedługo po debiucie w USA. Nowe odcinki trafią w naszym kraju najpewniej do oferty HBO Max.

Zdj. FX