Uwielbiany przez widzów akcyjniak trafił na streaming! Dwie filmowe niespodzianki od Prime Video

Platforma Prime Video postanowiła zaskoczyć swoich użytkowników i dorzuciła bez wcześniejszych zapowiedzi do oferty dwa filmy akcji. Jeden z nich to produkcja ciesząca się sporym uznaniem wśród fanów gatunku, która na dodatek był w ostatnim czasie trudno dostępny w streamingu  przynajmniej w tych najpopularniejszych platformach. Chodzi o produkcję „Dredd” z 2012 roku z Karlem Urbanem.

Film „Dredd” do obejrzenia w streamingu – trafił właśnie na Prime Video!

Debiutująca jedenaście lat temu produkcja „Dredd” zyskała spore grono wiernych fanów i uznawana jest za udaną próbę odświeżenia popularnej marki znanej szerokiej publiczności głównie za sprawą filmu „Sędzia Dredd” z 1995 roku, w którym wystąpił Sylvester Stallone. Mimo że film z 2012 roku ma obecnie status już niemal kultowego, to jego wynik finansowy pozostawiał dużo do życzenia i wytwórnia początkowo bardzo niechętnie podchodziła do pomysłu na stworzenie kontynuacji. Z czasem pojawiła się jednak idea powrotu do zdegenerowanego świata przyszłości za sprawą serialu „Judge Dredd: Mega-City One”.

Ostatni raz o projekcie słyszeliśmy trzy lata temu, kiedy utrzymywano, że nadal pozostaje w fazie rozwoju i donoszono, że bohaterką pierwszego odcinka ma być America Jara, znana z komiksowego uniwersum Dredda bohaterka, która urodziła się w Puerto Rico i jako młoda dziewczyna przeprowadziła się do Mega-City One w poszukiwaniu lepszego życia. Działania miejscowych Sędziów skłoniły ją jednak do wkroczenia na ciemną ścieżkę, co ostatecznie doprowadziło do tego, że dziewczyna stała się morderczą terrorystką. Co ciekawe, sam sędzia Dredd miał być drugoplanową postacią w serialu i miał zostać przedstawiony jako antagonista lub antybohater.

Koniecznie sprawdź też:

Trudno na ten moment przewidzieć, czy projekt nadal jest rozwijany i czy będzie podążał właśnie w takim kierunku. Jeśli jednak zdążyliście już stęsknić się za brutalną bezwzględnością sędziego Dredda, to Amazon umożliwił nam właśnie łatwy powrót do Mega-City. Drugim z filmów, który niespodziewanie wzbogacił ofertę serwisu Prime Video jest „Looper Pętla czasu”. Film wyreżyserowany przez Riana Johnsona również debiutował w kinach w 2012 roku i opowiadał historię mordercy na zlecenie żyjącego w 2044 roku. Obydwie produkcje możecie obejrzeć na platformie Prime Video w ramach podstawowego abonamentu bez dodatkowych opłat.

Uwaga! Pamiętajcie, że jeśli jeszcze nie korzystaliście z serwisu Prime Video, to otrzymacie 30 dni darmowego okresu próbnego. Po jego zakończeniu możecie skorzystać z rocznej subskrypcji, która wynosi tylko 49 zł.

 

zdj. Prime Video