W „Ahsoce” aż roi się od pojedynków na miecze świetlne. Zerknijcie na nową zapowiedź serialu Disney+

Wygląda na to, że fani „Gwiezdnych wojen” nie będą mogli narzekać na deficyt pojedynków z wykorzystaniem mieczy świetlnych w nowym serialu Disney+. Zerknijcie, jak solowa produkcja o przygodach Ahsoki Tano prezentuje się w nowej zapowiedzi.

Powracająca do kreacji Ahsoki Rosario Dawson (aktorka pojawiła się w serialach „The Mandalorian” oraz „Księga Boby Fetta”) bada nowe zagrożenie dla galaktyki, które pojawiło się po upadku Imperium. Dla protagonistki oznacza to przede wszystkim podążanie za śladem Wielkiego Admirała Thrawna (w tej roli pojawi się Lars Mikkelsen, który w tą samą postać wcielał się w animowanym serialu „Rebelianci”). „Ahsoka” rozegra się po wydarzeniach z „Powrotu Jedi”.

W obsadzie serialu, poza Dawson, są także: Natasha Liu Bordizzo jako Sabine Wren, Mary Elizabeth Winstead jako Syndulli, a także Hayden Christensen w roli Anakina. Scenariusz napisał Dave Filoni, jeden z głównych twórców animacji „Wojny Klonów” i „Rebelianci”.

Sprawdź też: Kontynuacja „Uncharted” z Tomem Hollandem w planach. Studio chce drugiej części

Ahsoka” trafi na platformę Disney+ już 23 sierpnia. Na całość sezonu złoży się 8 odcinków. W dniu premiery pokazane zostaną dwa pierwsze epizody, które łącznie potrwają nieco ponad półtorej godziny. 

zdj. Disney