W którym momencie zacznie się nowy sezon „Lokiego”? Od razu trafimy w samo centrum akcji!

Tym serialem żyją teraz wszyscy fani Marvela. Drugi sezon „Lokiego” ma być tym tytułem, który na nowo tchnie życie w tracące formę MCU i rozbudzi oczekiwania widzów na kolejne produkcje. Jak będzie wyglądał początek nowego sezonu „Lokiego”? Znamy już odpowiedź!

Drugi sezon „Lokiego wrzuci nas prosto w centrum szalonej akcji

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia D23 zorganizowanego w Orlando, na Florydzie, zaprezentowano widzom pierwsze 10 minut drugiego sezonuLokiego”, który wszyscy zobaczymy na początku października na platformie Disney+. Debiutanckie fragmenty nowej serii ujawniły, gdzie dokładnie znalazł się Bóg psot oraz wiele innych ciekawych informacji!

Ze względu na trwające cały czas protesty aktorów, tegoroczna edycja imprezy D23 była względnie małoatrakcyjna, ale mimo wszystko nie zabrakło na niej kilku ciekawych momentów. Uczestnicy wydarzenia otrzymali między innymi możliwość obejrzenia pierwszych 10 minut drugiego sezonuLokiego” i mamy już pewność, że nowa seria zaczyna się bezpośrednio po wydarzeniach ukazanych w finale pierwszego sezonu.

Sezon rozpoczyna się od pościgu Mobiusa za Lokim po siedzibie TVA. Co ważne nikt nie rozpoznaje Lokiego, ponieważ jesteśmy w nowej rzeczywistości, do której trafiliśmy wspólnie z głównym bohaterem po wydarzeniach z finału poprzedniego sezonu. Jego ucieczka ma przypominać tę, którą znamy z filmu „Piąty Element” z Millą Jovovich – po drodze Loki rozbija między innymi pomnik Kanga, który teraz jest już jawnym przywódcą TVA. Cały czas Loki doświadcza też zakłóceń, które widzieliśmy już w zwiastunach – w pewnym momencie zostaje rozpoznany przez Casey ()Eugene Cordero, co uświadamia mu, że w jakiś sposób przeskakuje w czasie tam i z powrotem. Dowiadujemy się, że w przeszłości istniała wersja TVA, którą Kang otwarcie rządził, i nikt nie pamięta, co sprawiło, że Kang postanowił odsunąć się w cień i ukryć się za fasadą trzech Strażników Czasu.

Koniecznie sprawdź:

Przypomnijmy, że z oficjalnego opisu wynika, że w drugim sezonie Loki stoczy walkę o istotę Time Variance Authority. Wraz z Mobiusem, Hunterem B-15 oraz zespołem nowych i powracających postaci, Loki przemierza stale rozwijające się i coraz bardziej niebezpieczne multiwersum w poszukiwaniu Sylvie, Judge Renslayer, Miss Minutes i prawdy o tym, co tak naprawdę znaczy posiadać wolną wolę i szczytny cel.

Do swoich ról z pierwszego sezonu wracają też: Sofia di Martino, Owen Wilson, Gugu Mbatha-Raw, Wunmi Mosaku, Tara Strong i Eugene Cordero. Do roli Kanga wróci też Jonathan Majors. Nowe postaci zagrali: Rafael Casal, Kate Dickie, Liz Carr, Ke Huy Quan i Neil Ellice. Drugi sezon „Lokiego” będzie miał swoją premierę na platformie Disney+ już 6 października.

zdj. Marvel