Wielka porażka Disneya! „Cudowne lata” po dwóch sezonach odchodzą w niepamięć!

Widzowie nie byli zainteresowani śledzeniem przygód bohaterów nowej wersji kultowego serialu „Cudowne lata”. Produkcja stworzona przez należącą do Disneya stację ABC okazała się dużą porażką i została właśnie anulowana po dwóch sezonach.

Przeróbka kultowego serialu wielką porażką Disneya. „Cudowne lata” anulowane!

ABC zdecydowało o skasowaniu nowej wersji serialu „Cudowne lata” po tym, jak drugi sezon zaliczył wyjątkowo niską oglądalność. Informację o tym, że produkcja nie wróci na trzecią serię, przekazano dokładnie miesiąc po zakończeniu emisji drugiego sezonu. Początkowo zakładano, że drugi sezon „Cudownych lat” pojawi się na antenie stacji ABC w środku sezonu, ale ostatecznie premiera została przesunięta na lato, co już wtedy było jasnym sygnałem, że serial doczeka się najpewniej anulacji. W przypadku takich produkcji debiut w letnim okresie oznacza to, że stacja przymierza się do zrezygnowania z dalszego kręcenia serialu. Los produkcji przesądziła ostatecznie bardzo kiepska oglądalność. „Cudowne lata” zanotowały najniższą popularność spośród wszystkich seriali ABC tego lata. Ostatecznie, pod względem oglądalności, serial znalazł się na ostatnim miejscu nawet wśród wszystkich seriali emitowanych przez ABC w sezonie 2022-2023.

Sprawdź też:

Akcja nowej wersji serialu podobnie jak oryginał osadzona została w drugiej połowie lat 60. ubiegłego wieku w mieście Montgomery w stanie Alabama i opowiada o losach typowej amerykańskiej rodziny. Historia rebootu śledzi jednak losy czarnoskórej rodziny w jednym z kluczowych miejsc dla ruchu praw obywatelskich w Stanach Zjednoczonych.

Oryginalny serial emitowany był na antenie ABC w latach 1988–1993. Główne role zagrali: Fred Savage jako Kevin Arnold, Dan LauriaAlley MillsOlivia d’AboJason Hervey oraz Josh Saviano. W nowych bohaterów „Cudownych lat” wcielają się m.in. Don CheadleLaura KariukiElisha WilliamsSaycon Sengbloh oraz Dulé Hill

źródło: deadline.com / zdj. ABC