Wracamy do świata „Dragon Balla”! Nowy serial zapowiedziany. O czym opowie? [ZWIASTUN]

Na taką informację fani kultowego anime czekali od dawna! Po latach wypatrywania nowego serialu zapowiedziano właśnie, że ekipa z Toei Animation jest gotowa, aby zapewnić nam powrót do świata Son Goku. Studio odpowiedzialne za markę „Dragon Ball” ogłosiło swoją najnowszą serię mającą być prequelem do wydarzeń znanych już z tego uniwersum. Na ekranie pojawią się młode wersje Vegety i Goku!

Nowy serial „Dragon Ball” zapowiedziany! Premiera w 2024 roku

Nowy serial przedstawi widzom wydarzenia, do których doszło pomiędzy zakończeniem serii „Dragon Ball Z” a początkiem „Dragon Ball Super”, które pożegnało się z widzami w 2018 roku. To oznacza, że produkcja „Dragon Ball Daima” opowie zupełnie nowe wydarzenia, ale w ich centrum znajdą się młode, a nawet małe wersje Goku i Vegety. Serial wprowadzi pewne zmiany w rozmiarze głównych bohaterów – w wyniku spisku Goku i jego kompani zostają zmniejszeni i aby rozwiązać nowe problemy będą musieli udać się do nieznanego świata! W całe to zamieszanie wplątana zostanie także Kaioshin.

W przygotowywanie nowego serialu z kultowego świata w pełni zaangażowany był Akira Toriyama. Twórca „Dragon Balla” nie tylko nadzorował prace nad nowymi opowieściami, ale także brał czynny udział w planowaniu historii głównych bohaterów. Premierę serialu „Dragon Ball Daima” zaplanowano na 2024 rok. Poniżej możecie zobaczyć pierwszą zapowiedź.

Sprawdź też:

zdj. Toei Animation