Wybuchowa mieszanka tajemnic, konfliktów i cybernetycznego chaosu! „The Morning Show” powraca!

Trzeci sezon serialowego hitu platformy Applet TV+ wraca z nowym zwiastunem zapowiadającym wielkie trzęsienie ziemi w medialnym życiu głównych bohaterów „The Morning Show”. Zobaczcie, jak zapowiadają się nowe odcinki produkcji z Jennifer Aniston i Reese Witherspoon w rolach głównych.

Co czeka głównych bohaterów w trzecim sezonie „The Morning Show? Mamy zwiastun

Apple wypuściło właśnie nowy zwiastun zbliżającej się wielkimi krokami trzeciej serii serialu „The Morning Show”. Zapowiedź ujawnia, że w świecie głównych bohaterów będzie się wiele działo, a stawkę wydarzeń do granic możliwości podniesie hakerski atak na popularną stację telewizyjną, który sprawi, że na jaw zaczną wychodzić wyjątkowo niekorzystne informacje na temat działalności medialnego giganta i jej pracowników. Alex Levy grana przez Jennifer Aniston jest gotowa na to, aby ujawnić wszystkie tajemnice, ale inni niekoniecznie prezentują równie otwartą postawę, co doprowadzi do wielu konfliktów i spięć.

Wygląda na to, że cybernetyczny atak może okazać się gwoździem do trumny dla stacji i postawi ją na krawędzi bankructwa, no, chyba że na horyzoncie pojawi się nowy inwestor. Do tego będzie jednak potrzeby ktoś, kto ma więcej pieniędzy niż sam Bóg. Tym sposobem do świata bohaterów wkroczy Paul Marks (Jon Hamm), technologiczny potentat będący gotowy do przejęcia sieci, ale jak zwykle bywa w takich przypadkach, nie będzie to wcale tak łatwe i przyjemne.

Koniecznie sprawdź:

Trzeci sezon „The Morning Show” zadebiutuje na platformie Apple TV+ już 13 września. Premierowo zobaczymy dwa odcinki, a następne będą emitowane w każdą środę aż do 8 listopada. Na nową serię złoży się 10 odcinków.

W trzecim sezonie do ról wrócili: Julianna Marguiles, Jennifer AnistonReese Witherspoon, Billy Crudup, Mark Duplass, Nestor Carbonell, Karen Pittman, Bel Powley, Desean Terry, Janina Gavankar, Tom Irwin, Marcia Gay Harden, Ruairi O’Connor, Hasan Minhaj, Holland Taylor, Tara Karsian i Valeria Golino. Nowych bohaterów zagrali: Jon HammNatalie Morales, Nicole Beharie, Tig Notaro oraz Stephen Fry.

zdj. Apple TV+