Zakochacie się w tym filmie. Jedna z najlepszych premier 2022 roku trafiła na SkyShowtime!

Musieliśmy naprawdę długo czekać, aż jeden z najlepszych filmów zeszłego roku od cenionego studia A24 trafi w końcu do polskich widzów. Okres wyczekiwania dobiegł jednak końca i produkcja „Marcel Muszelka w różowych bucikach” właśnie pojawiła się na platformie SkyShowtime.

To jeden z najbardziej poruszających filmów ostatnich lat trafił na SkyShowtime

Platforma SkyShowtime stała się właśnie miejsce, w którym możemy zobaczyć film „Marcel Muszelka w różowych bucikach”. Produkcja wypuszczona do amerykańskich kin w czerwcu 2022 roku przez studio A24 nie doczekała się polskiej dystrybucji na dużym ekranie, ale po roku oczekiwania możemy w końcu obejrzeć ją w streamingu. W serwisie Rotten Tomatoes film zebrał aż 98% pozytywnych recenzji przy 192 tekstach! Imponująco prezentuje się także sama ocena, która wynosi 8,30 w dziesięciostopniowej skali. Zadowoleni z seansu była też znaczna część widzów. Wśród nich 90% ocenia film pozytywnie przy średniej nocie 4,40 na 5,00.

Koniecznie sprawdź:

Starający się przebić filmowiec Dean (scenarzysta i reżyser Dean Fleischer Camp) wprowadza się do wynajętego na Airbnb mieszkania i szybko odkrywa, że nie jest w nim sam. Mieszka tam już Marcel (Jenny Slate), urocza mała muszelka, wraz ze swoją babcią Connie (Isabella Rossellini) i kłaczkiem Alanem. Niegdyś należeli do licznej społeczności muszli, ale teraz Marcel i Connie żyją samotnie, jako jedyni ocaleni z tajemniczej tragedii. Zauroczony nowym, niezwykłym przyjacielem, Dean zaczyna filmować Marcela i jego babcię, zdobywając błyskawiczną sławę w sieci, która na zawsze zmienia ich życie. Czy odkrycie nowych możliwości i rzesza superfanów wystarczą, by Marcel odnalazł utraconą rodzinę?

zdj. SkyShowtime