Z „Gry o Tron” do świata „Yellowstone”. Jerome Flynn zagra w serialu „1923”

Serialowe uniwersum „Yellowstone” powiększyło się o kolejne znane nazwisko. Do obsady serialu „1923” będącego prequelem popularnej serii z Kevinem Costnerem, dołączył Jerome Flynn znany publiczności ze swojej roli w serialu „Gra o Tron”.

Serial „1923” będący już drugim prequelem „Yellowstone” zabierze nas do czasów Wielkiego Kryzysu i będzie kontynuacją produkcji „1883”, w której poznaliśmy historię początku rodu. Tym razem zobaczymy jak rodzina Duttonów radzi sobie w okresie tuż po zakończeniu I wojny światowej i początkach prohibicji (w 1920 roku). W głównych rolach na ekranie pojawią się Harrison Ford jako Jacob Dutton, brat Jamesa Duttona (granego przez Tima McGrawa w „1883”) oraz Helen Mirren wcielająca się w żonę Jacoba, Carę Dutton. Najnowszy nabytek serialu, czyli Jerome Flynn zagra Bannera Creightona, upartego Szkota stojącego na czele swojej miejscowej społeczności.

Sprawdź też: To jeszcze nie koniec „Reservation Dogs”. Serial powróci z trzecim sezonem na Disney+.

W obsadzie serialu są także: Robert Patrick, Darren Mann („Chilling Adventures of Sabrina”), Michelle Randolph („Nawiedzony hotel”), James Badge Dale („Pacyfik”), Marley Shelton („Grindhouse: Planet Terror”), Brian Geraghty („The Hurt Locker”), Aminah Nieves („Blueberry”) oraz Julia Schlaepfer („Wybory Paytona Hobarta”).

Więcej o bohaterach granych przez aktorów dowiedzie się z naszego artykułu: „1923” – Oto nowe pokolenie Duttonów z kolejnego prequela „Yellowstone”. Harrison Ford na pierwszej fotce.

źródło: deadline.com / zdj. HBO