Za ten film Netflix zapłacił 20 milionów dolarów. Gwiazdy „Hana Solo” i „Bridgertonów” w zwiastunie

Netflix potwierdził datę streamingowej premiery swojego ostatniego nabytku z Festiwalu Filmowego Sundance. Dramat „Fair Play”, który cieszył się ogromnym uznaniem, w następstwie debiutanckich pokazów będzie można zobaczyć w październiku. Zobaczcie, jak w zwiastunie prezentują się gwiazdy filmu, Alden Ehrenreich i Phoebe Dynevor.

Film skupia się na historii dobrze radzącej sobie nowojorskiej parze: Emily (Dynevor) i Luke (Ehrenreich) nie mogą bez siebie żyć, ale kiedy na horyzoncie pojawia się możliwość upragnionego awansu w bezlitosnym świecie korporacji ich relacje i wzajemne wsparcie zaczyna przeradzać się w coś bardziej złowrogiego. Gdy sytuacja w ich związku ulega nieodwracalnej zmianie Luke i Emily muszą stawić czoła prawdziwej cenie sukcesu i niepokojącym ograniczeniom ambicji. W filmie zagrali również Eddie Marsan Rich Sommer.

Sprawdź też: Apple TV+ będzie miało kolejny serialowy przebój? Zapowiedź strasznej baśni z gwiazdą „Atlanty”

Film jest pełnometrażowym debiutem Chloe Domont, która odpowiada zarówno za scenariusz, jak i za reżyserię. Wcześniej Domont pracowała przy serialach „Billions”, „W garniturach” i „Gracze”. Za prawa dystrybucyjne do Netflix zapłacił około 20 mln dolarów. W walkę o możliwość pokazania filmu zaangażowane były też wytwórnie Searchlight i Neon, ale to streamer ostatecznie okazał się zwycięzcą. Teraz potwierdzono, że „Fair Play” trafi do widzów dokładnie 13 października tego roku.

Phoebe Dynevor Alden Ehrenreich.JPG

Phoebe Dynevor Fair Play.JPG

Phoebe Dynevor Alden Ehrenreich Fair Play.JPG

zdj. Netflix