Ahsoka kontra Anakin! Nowe spojrzenie na starcie kultowych postaci z „Gwiezdnych wojen”

Ahsoka” przyszła i odeszła, pozostawiając fanów „Gwiezdnych wojen” z perspektywą długiego oczekiwania na kontynuację przygód padawanki Anakina. Zwłaszcza jeśli uwzględnimy, że drugi sezon nie został nawet oficjalnie zlecony przez Disneya. W oczekiwaniu na dalsze decyzje wytwórni zerknijcie na galerię grafik koncepcyjnych, którymi zilustrowano sceny z „Ahsoki” na etapie poprzedzającym zdjęcia.

Od wielu miesięcy wiemy, że wątki wprowadzone przez Dave'a Filoniego i Jona Favreau w serialach rozgrywających się w erze po „Powrocie Jedi” mają doczekać się kulminacji w pełnometrażowym kinowym widowisku, za które Filoni – twórca „Ahsoki” – odpowie jako reżyser. Choć ponowne spotkanie z Sabine, Ezrą, Thrawnem, Herą oraz bohaterką Rosario Dawson jest zatem nieuniknione, na chwilę obecną nie wiemy, w jaki sposób ułożą się najbliższe opowieści z udziałem każdej z tych postaci.

Z całą pewnością nie należy wykluczać, że pomiędzy środowym finałem a przyszłym filmem kinowym pojawi się jeszcze jeden sezon „Ahsoki”, czy kolejny rozdział „The Mandalorian”. Warto przypomnieć, że jeszcze w sierpniu zakulisowe doniesienia z Lucasfilmu wskazywały, że włodarze studia biorą pod uwagę przekształcenie potencjalnego czwartego sezonu serii z Pedro Pascalem w kolejny pełnometrażowy film.

Sprawdź też:

O wszystkich telewizyjnych projektach z „Gwiezdnych wojen”, które w najbliższych latach trafią do oferty Disney+ przeczytacie w tym miejscu. Poniżej znajdziecie galerię grafik koncepcyjnych wykonanych dla Lucasfilmu przy okazji pre-produkcji „Ahsoki”. Odpowiadają za nie między innymi Matt Allsopp, Anton Grandert, Jama Jurabaev i Richard Lim

Ahsoka grafika koncepcyjna 2.JPG

Ahsoka grafika koncepcyjna 5.JPG

Ahsoka grafika koncepcyjna 1.JPG

Ahsoka grafika koncepcyjna 4.JPG

Ahsoka grafika koncepcyjna 7.JPG

Ahsoka grafika koncepcyjna 9.JPG

Ahsoka grafika koncepcyjna 8.JPG

Ahsoka grafika koncepcyjna 6.JPG

Ahsoka grafika koncepcyjna 3.JPG

Ahsoka grafika końca thrawn.JPG

Zdj. Disney