Były inkwizytor i droidy na plakatach serialu „Ahsoka”! Jest też ścieżka dźwiękowa

Wkrótce po premierze nowego serialu z „Gwiezdnych wojen”, własnych plakatów doczekali się drugoplanowi bohaterowie dwuczęściowego debiutuAhsoki”. Rzućcie okiem, jak prezentują się droidy Chopper i Huang oraz były inkwizytor Marrok. Posłuchajcie też nowej kompozycji Kevina Kinera, która towarzyszyła sekwencjom zamykającym oba odcinki. 

Ci fani, którzy mieli okazję zobaczyć oba premierowe odcinki „Ahsoki”, oczekują już na premierę kolejnego rozdziału przygotowanego przez Steph Green (reżyserka stała za kamerą drugiego odcinka zastępując Dave'a Filoniego, obejmującego tę rolę przy pierwszym rozdziale), który zadebiutuje na Disney+ dokładnie 30 kwietnia o godzinie 3:00 w nocy (pełną rozpiskę sezonu odnajdziecie w tym miejscu). 

Za reżyserię odcinków debiutnackiej serii „Ahsoki” odpowiadają, obok Filoniego i Green, również Peter Ramsey (współtwórca „Spider-Mana: Uniwersum”), Jennifer Getzinger („Mad Men”, „W garniturach”), Geeta Patel („Ród smoka”) i Rick Famuyiwa („The Mandalorian”).  

Marrok .JPG

Ahsoka Huyang.JPG

Ahsoka Chopper.JPG

Sprawdź też: Rick i Morty wracają z nowym głosem! Data premiery 7. sezonu ogłoszona! Co z premierą w Polsce?

Kevin Kiner powraca do odległej galaktyki. Posłuchajcie nowej kompozycji z „Ahsoki”

Przy okazji nowego serialu Disney+ do świata „Gwiezdnych wojen” powrócił Kevin Kiner. Wcześniejsze dokonania amerykańskie kompozytora są doskonale znane fanom sagi George'a Lucasa. W dorobku artysty są ścieżki dźwiękowe do popularnych animacji „Wojny klonów”, „Parszywa zgraja” i „Rebelianci” oraz pierwszego sezonu antologii „Opowieści Jedi”.  Poza pracami w obrębie odległej galaktyki Kiner pracował nad soundtrackami do między innymi „Peacemakera” w reżyserii Jamesa Gunna, „Narcos: Meksyk” Netfliksa i „Miasta na wzgórzu” produkcji Showtime'u. 

Wraz z „Ahsoką” Kiner przedstawił widzom swój pierwszy soundtrack przygotowany do „Gwiezdnych wojen” w wersji aktorskiej. Obok powracających tematów Johna Williamsa i na nowo zaaranżowanych prac z „Wojen klonów” i „Rebeliantów”, kompozytor przygotował szereg zupełnie nowych brzmień, w tym oprawę do sekwencji napisów końcowych, którą odnajdziecie poniżej. 

Nowy utwór Kinera przesłuchacie też na Spotify – w tym miejscu

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, zachęcamy do lektury naszej recenzji debiutanckich odcinków „Ashoki”

Zdj. Lucasfilm / Disney