Ceny Disney+ idą w górę! Chcesz płacić mniej przez rok? O to, co musisz zrobić

Czasy tanich platform streamingowych nieubłaganie przechodzą do historii. Wszystkie największe serwisy zaczynają systematycznie podnosić ceny swoich abonamentów i zwalczać współdzielenie kont. Niedługo w Polsce wprowadzony zostanie nowy cennik za korzystanie z platformy Disney+, więc jeśli planujecie subskrybowanie serwisu przez kolejne kilkanaście czy nawet kilka miesięcy, to macie ostatnią szansę na zapewnienie sobie niższej ceny. Jak to zrobić? Poznajcie szczegóły.

Disney+ podnosi ceny. Ile teraz kosztuje abonament?

Na początku grudnia serwis Disney+ podniesie w Polsce ceny swojego abonamentu. Od tego momentu koszt miesięcznej subskrypcji będzie wynosił już 37,99 zł, a nie tak jak do tej pory 28,99 zł. Czeka nas więc dopłacanie każdego miesiąca o 9 zł więcej. W górę pójdzie też cena abonamentu rocznego. Od 6 grudnia możliwość korzystania przez dwanaście miesięcy z oferty serwisu będzie wyceniane na 379,90 zł, a nie tak jak teraz 289,90 zł. Dla klientów posiadających już aktywną subskrypcję nowe ceny zostaną wprowadzone w ostatnim miesiącu tego roku, ale nowi użytkownicy serwisu będą musieli zapłacić wyższe ceny już od 1 listopada! To sprawia, że jeśli nie macie jeszcze subskrypcji, korzystacie z miesięcznego okresu lub Wasz roczny abonament kończy się w ciągu kilku najbliższych miesięcy, to warto zdecydować się teraz na skorzystanie z promocji, która w skali roku pozwoli na zaoszczędzenie 90 zł.

Wykupienie rocznej subskrypcji jest w tym momencie najkorzystniejszym rozwiązaniem dla osób, które nie posiadają aktywnej usługi Disney+, ale chciałyby zacząć korzystać z serwisu lub wrócić do jego oglądania po przerwie. W takim wypadku nie musicie robić niczego specjalnego i wystarczy przejść tradycyjny proces rejestracji konta lub odnowienia subskrypcji, a otrzymanie cenę promocyjną 289,90 zł. Nad skorzystaniem z rocznej subskrypcji warto zastanowić się także w przypadku posiadania miesięcznego abonamentu lub rocznego, który kończy się w najbliższych miesiącach i jednoczesnym przekonaniu, że będziecie dalej przez rok korzystać z platformy Disney+.

Mam już aktywną subskrypcję, ale chce skorzystać z promocji. Co zrobić?

disney-plus-min(1).jpg

Przy posiadaniu wykupionego abonamentu macie dwa wyjścia: założenie nowego konta i załapanie się na promocyjną cenę lub zgłoszenie się do obsługi Disney+ z prośbą o wyłączenie usługi i wykupienie jej na nowo na swoim obecnym koncie. W obydwu sytuacjach wiąże się to jednak z tym, że nie odzyskacie kwoty zapłaconej już za miesięczny czy roczny abonament. Pierwsze rozwiązanie pozwoli jednak Wam zachować dostęp do obecnego konta i będziecie mogli oglądać na nim treści aż do zakończenia obecnego okresu rozliczeniowego.

Możecie np. przekazać komuś dostęp w ramach prezentu, a Wy będzie korzystać już z nowego rocznego abonamentu na nowym koncie. Druga metoda wiąże się natomiast z osobistym zrzeczeniem się dostępu do serwisu i utratą opłaconego już okresu.

Koniecznie sprawdź też:

źródło: Filmozercy.com / zdj. Disney+