Zaskakujący hit na Netflix! Serial, na który nikt nie stawiał podbił serca polskich widzów!

Netflix dba ostatnio o swoich widzów i serwuje im całkiem sporo serialowych nowości. W minionym tygodniu było w czym wybierać i w serwisie pojawiło się kilka głośnych produkcji takich jak chociażby „One Piece” czy dokument o Iwonie Wieczorek. Polacy zainteresowali się jednak zupełnie inną nowością, na którą nikt przed premierą nie stawiał.

Ten serial podbił serca widzów w Polsce. Nikt na niego nie stawiał

Wśród widzów z Polski największe zainteresowanie wzbudza ostatnio miniserial „Ukochane dziecko”. To sześcioodcinkowa produkcja oparta na powieści Romy’ego Hausmana pod tym samym tytułem. Serial okazał się największym hitem zeszłego tygodnia, a debiutował dopiero w czwartek! Zostawił w tyle takie produkcja jak dokument o sprawie Iwony Wieczorek, „Żmijowisko” czy globalny hit „One Piece”. Co warto podkreślić, „Ukochane dziecko” cieszyło się też sporą popularnością w innych krajach i w globalnym rankingu zeszłego tygodnia było najchętniej oglądaną produkcją nieanglojęzyczną.

Serial znalazł się w zestawieniu dziesięciu najpopularniejszych seriali aż w 84 krajach, ale pierwsze miejsce zajął tylko w ośmiu z nich. Najczęściej oglądali go właśnie widzowie z Polski, a także Czech, Chorwacji, Węgrzech i Słowacji oraz Argentyny, Urugwaju i Wenezueli.

O czym opowiada „Ukochane dziecko”? To nowy hit na Netflix

Lena mieszka w całkowitym odosobnieniu w dobrze strzeżonym domu wraz z dwójką innych dzieci, Hannah i Jonathanem. Jedzą posiłki, chodzą do toalety i kładą się spać o ściśle wyznaczonych godzinach. Gdy tylko do pokoju wchodzi on, ustawiają się w rzędzie, by pokazać dłonie. Robią wszystko, co im każe… aż pewnego dnia dziewczynie udaje się uciec. Po niemalże śmiertelnym wypadku trafia do szpitala, gdzie towarzyszy jej Hannah.

Ukochane dziecko” zaczyna się od tego, na czym tradycyjne thrillery zwykle się kończą — wybawienia. Jednak prawdziwy koszmar rozpoczyna się dopiero wraz z przybyciem rodziców Leny do szpitala tej samej nocy. Przez prawie 13 lat rozpaczliwie poszukiwali oni swojej zaginionej córki…

Koniecznie sprawdź też:

 

zdj. Rafael Henrique / depositphotos