Co powiecie na Milesa Moralesa w filmach z Tomem Hollandem? Gwiazdor jest na tak!

W ostatnich dniach w mediach aż huczy od różnych doniesień związanych z Tomem Hollandem: najpierw posypały się negatywne opinie o jego najnowszym projekcie, później gwiazdor ogłosił przerwę od aktorstwa. Teraz wyjawił swoją opinię o potencjalnym połączeniu Petera Parkera i Milesa Moralesa wspólnym widowiskiem live-action.

Miles Morales i Spider-Man Toma Hollanda w jednym filmie?

Biorąc pod uwagę, jak otwarcie „Spider-Man: Poprzez multiwersum” odwołuje się do wszystkich dotychczasowych filmów o Człowieku-Pająku, możemy założyć, że prędzej czy później doczekamy się aktorskiej wersji Milesa Moralesa. Jeszcze w ubiegłym tygodniu wprost wypowiedziała się o tych planach producentka Amy Pascal, która przyznała, że w zamysłach wytwórni rzeczywiście znajduje się film o przygodach tej wersji Spider-Mana. Choć kreacja Toma Hollanda, ekranowego Petera Parkera z MCU, może z powodzeniem realizować się obok tych projektów, okazuje się, że gwiazdor z zapałem przygląda się perspektywie połączenia obu bieżących kinowych Pajączków w jednej filmowej historii.  

W wywiadzie zamieszczonym na łamach serwisu Inverse aktor przyznał, że byłby zaszczycony mogąc przyłożyć rękę do filmowego spotkania Moralesa i Parkera. „To byłby prawdziwy zaszczyt – sprowadzić Milesa Moralesa do świata w konwencji live-action. Jak mogłoby do tego dojść – nie mam pojęcia, ale gdyby tylko pojawiła się taka możliwość to nie zawahałbym się ani chwili” – wyjawił Holland. 

Sprawdź też: Steven Spielberg zachwycony „The Last of Us”. Spodobał mu się zwłaszcza TEN odcinek

Przypomnijmy, że na chwilę obecną Tom Holland planuje roczną przerwę od kolejnych aktorskich projektów, a później czeka na niego zapowiadana od pewnego czasu filmowa biografia słynnego Freda Astaire'a w reżyserii Paula Kinga („Paddington 2”). Następnie aktor zajmie się kolejną solową historią Petera Parkera. Jak niedawno zapowiadał, pierwsze spotkania w sprawie filmu już się odbyły, ale dalsze prace zakłócił trwający od maja strajk Amerykańskiej Gildii Scenarzystów. Z kolei Miles Morales wróci do widzów w ramach dopełnienia trylogii „Spiderwersum”. O dokładnym terminie premiery animowanego widowiska „Beyond the Spider-Verse” przeczytacie w tym miejscu

Źródło: Inverse / zdj. Sony Picutes