Netflix nie kończy pirackiej przygody! Będzie drugi sezon „One Piece”!

Netflix odrobinę zwlekał z tą decyzją, ale już oficjalnie możemy być pewni, że serial „One Piece” bazujący na popularnej madze o tym samym tytule otrzyma drugi sezon! Decyzja o zamówieniu następnej serii zapewne ucieszy wielu widzów, bo produkcja została dobrze przyjęta zarówno wśród fanów, jak i krytyków i cieszyła się też dużą popularnością.

Kiedy premiera drugiego sezonu „One Piece?

Mimo że drugi sezon serialu został już oficjalnie zamówiony przez platformę Netflix, nie oznacza to wcale, że doczekamy się szybkiej premiery nowych odcinków. Co prawda, dowiedzieliśmy się ostatnio, że scenariusze do drugiej serii są już gotowe, ale produkcja drugiego sezonu nie może się rozpocząć, dopóki w Hollywood trwają strajki aktorów i scenarzystów. Obecnie trudno przewidzieć, kiedy protesty zostaną zakończone, ale nic nie wskazuje obecnie na to, że stanie się to w najbliższych tygodniach.

Ostatnio prezes Tomorrow Studios Becky Clements twierdziła, że gdy tylko twórcy dostaną w końcu możliwość wrócenia do pracy, to od premiery drugiego sezonu będzie dzieliło nas około 12-18 miesięcy. Najbardziej optymistyczny scenariusz zakładający szybkie zakończenie strajków oznaczałby więc premierę drugiego sezonu „One Piece” gdzieś w okolicach końcówki 2024 roku. Realnie trzeba jednak przygotować się na premierę dopiero w 2025 roku.

Koniecznie sprawdź też:

One Piece” to wyjątkowa opowieść o legendarnych przygodach na wielkim morzu oparta na bestsellerowej mandze Eiichira Ody. Jej bohaterem jest Monkey D. Luffy, młody awanturnik, który pragnął wolności, odkąd tylko sięga pamięcią. Wyrusza więc ze swojej wioski na niebezpieczną wyprawę w poszukiwaniu bajecznego skarbu, tytułowego One Piece, aby zostać królem piratów. Jednak w tym celu musi zgromadzić załogę, o jakiej zawsze marzył, a także znaleźć statek, na którego pokładzie przetrząśnie każdy cal szerokich mórz, pozostawiając w tyle depczącą mu po piętach piechotę morską i przechytrzając niebezpiecznych rywali na każdym kroku.

W rolach głównych w serialu występują Iñaki Godoy („Go, Youth!), Mackenyu („Pacific Rim: Rebelia), Emily Rudd („Ulica strachu), Jacob Romero Gibson („Greenleaf) oraz Taz Skylar („Boiling Point). 

zdj. Netflix