Anakin wrócił do „Gwiezdnych wojen” i podbił serca fanów. Jak długi będzie 6. odcinek „Ahsoki”?

Ostatnie spotkanie z „Ahsoką” fani „Gwiezdnych wojen” zapamiętają na długo. Piąty odcinek serialu platformy Disney+ zafundował nam spotkanie z kultowymi postaciami „Wojen Klonów” w długo wyczekiwanej wersji live-action. Zerknijcie jak cała trójka prezentuje się na nowych plakatach.

Grafiki udostępnione na oficjalnych profilach „Gwiezdnych wojen” przedstawiają trójkę postaci znanych ze słynnej animowanej serii: nastoletnią Ahsokę (w którą wcieliła się znana z „Barbie” Ariana Greenblatt), Anakina (Hayden Christensen) przedstawionego w wersji stylizowanej na pierwsze sezony „Wojen Klonów” oraz kapitana Rexa (głosu postaci udzielił Temuera Morrison). Znajdziecie je poniżej.

Sprawdź też: Co oznacza ostatnia lekcja Anakina i nowy wygląd Ahsoki?

„Ahsoka” odcinek szósty – poznaliśmy czas trwania

Wraz z zakończeniem odcinka rozpoczęło się długie oczekiwanie na szósty rozdział nabierającej na rozpędzie serii. Wiemy już, że za kamerą szóstego odcinka, zaplanowanego na najbliższą środę, znalazła się Jennifer Getzinger, znakomita reżyserka mająca w dorobku pracę przy takich tytułach jak „Rodzina Soprano” czy „Mad Men”. Najnowsze wieści wskazują, że wraz z następnym odcinkiem niewielkiemu skróceniu ulegnie metraż odcinka. Według przecieku z Disney+ rozdział szósty sobie dokładnie 46 minut i 26 sekund (wliczając sekwencję napisów końcowych).

Koniecznie sprawdź też:

Premiery odcinka na Disney+ możecie spodziewać się już 20 września, o godzinie 3:00 polskiego czasu

Ahsoka plakat Ariana Greenblatt.JPG

Ahsoka plakat Anakin.JPG

Ahsoka plakat Rex.JPG

zdj. Disney