Spragnieni kryminalnych wrażeń? Detektywistyczny serial z gwiazdą „Gry o Tron” wrócił na HBO Max!

Na platformie HBO Max po rocznej przerwie z nowymi odcinkami zameldował się brytyjski serial kryminalny „Portland Tower”. Tym razem w serwisie od razu pojawił się cały nowy sezon. Już teraz możecie sięgnąć po wszystkie cztery odcinki.

Kryminalny serial „Portland Tower” wrócił na HBO Max z 2. sezonem!

W czerwcu zeszłego roku na platformie HBO Max pojawił się pierwszy sezon kryminalnego dramatu „Portland Tower”. Trzyodcinkowa seria opowiadała o tym, jak detektyw Sarah Collins i jej partner detektyw Steve Bradshaw prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa posterunkowego Hadleya Matthewsa i 15-letniej uchodźczyni z Libii, Fary Mehenni. Początkowo wszystko wskazuje na to, że oboje skoczyli z dachu Portland Tower, ale im głębiej detektywi zaczynają kopać, tym na wierzch wychodzi więcej mrocznych tajemnic.

Koniecznie sprawdź też:

Produkcja po roku wróciła do serwisu HBO Max z drugim sezonem, w którym Sarah prowadzi śledztwo w sprawie nastolatki, która zaginęła 25 lat temu. Tymczasem Lizzie wraca do Farlow i dostaje wezwanie dotyczące przemocy domowej. Drugi sezon serialu składa się z czterech odcinków i wszystkie dostępne są od dzisiaj na platformie HBO. Główną gwiazdą produkcji jest Gemma Whelan znana doskonale widzom „Gry o Tron”. Na ekranie towarzyszą jej Emmett J Scanlan, Tahirah Sharif i Jimmy Akingbola.

zdj. HBO Max