Avengersi będą mieli konkurencję! Najpotężniejsza bohatera szybko wróci do MCU

Do filmowo-serialowego uniwersum Marvela wprowadzono ostatnio wyjątkowo potężną superbohaterkę graną przez Emilę Clarke. Bohaterka, którą ostatni raz widzieliśmy w finalne „Tajnej inwazji” ma szybko powrócić do MCU i stanąć na czele własnej drużyny superbohaterów.

Emila Clarke stanie na czele nowej drużyny superbohaterów?

Pod koniec lipca w finałowym odcinku „Tajnej inwazji” do filmowo-serialowego świata Marvela wprowadzona została wyjątkowo potężna superbohaterka. Gi'ah grana przez Emilię Clark przyjęła dawkę DNA niemal każdego superbohatera i złoczyńcy, który przewinął się przez ostatnie lata w filmach i serialach MCU i zyskała tym samym wyjątkowo potężny arsenał umiejętności. Finałowy epizod serialu między innymi za sprawę tego rozwiązania fabularnego wzbudził wiele kontrowersji wśród widzów i nawet najbardziej zagorzali fani Marvela nie byli z niego zadowoleni. Wygląda jednak na to, że studio ma całkiem ambitne plany dotyczące swojej nowej potężnej bohaterki i chce też, żeby szybko wróciła do MCU.

Tak przynajmniej głosi najnowsza plotka zapowiadająca, że Gi'ah pojawi się w Marvelu szybciej niż się spodziewamy i ujawnia dodatkowo, że bohaterka grana przez byłą gwiazdę „Gry o Tron” ma stanąć na czele własnej drużyny herosów. Zespół będzie złożony z brytyjskich superbohaterów, co wpisuje się jak najbardziej w ostatnie sceny „Tajnej inwazji”, w którym widzieliśmy, jak  Gi'ah nawiązuje współpracę z szefową brytyjskiego wywiadu graną przez Olivię Colman. O tym, że Marvel chce stworzyć brytyjską grupę superbohaterów, mówiło się już od pewnego czasu, ale na razie nie wiemy, jacy jeszcze bohaterowie znajdą się w jej składzie. W komiksach obecna była między innymi drużyna Excalibur pod przywództwem Kapitana Brytanii, ale w serialach zobaczymy raczej ekranowy odpowiednik zespołu The Union.

Sprawdź też:

źródło: MyTimeToShineHello / zdj.