Niespodzianka od Apple TV+. Dwa najlepsze seriale platformy wracają z nowymi sezonami!

Mamy dobre wieści dla wszystkich fanów serialowych produkcji od platformy Apple TV+. Oprócz zapowiedzianego już wcześniej trzeciego sezonu „The Morning Show” jesienią premiery doczekają się też dwie inne popularne i dobrze oceniane serie tego serwisu!

4. sezon „For All Mankind” i 3. sezon „Kulawych koni” jesienią na Apple TV+

Mamy już potwierdzenie, że jeszcze tej jesieni do widzów z nowymi sezonami powrócą jedne z ulubionych seriali widzów platformy Apple TV+. W ciągu najbliższych miesięcy zobaczymy zarówno czwarty sezon produkcji „For All Mankind”, jak i trzecią serię „Kulawych koni”.

Serialowe premiery Apple TV+ na jesień:

  • „The Morning Show” sezon 3 – premiera 13 września
  • „Lessons in Chemistry” – premiera 13 października
  • „The Buccaneers” – premiera 8 listopada
  • „For All Mankind” sezon 4 – premiera jesienią
  • „Kulawe konie” sezon 3 – premiera jesienią

Co wiemy o fabule 4. sezonu „For All Mankind”? Nowi bohaterowie, nowe wyzwania

W czwartym sezonie geopolityczna a teraz to już kosmiczna rywalizacja wskoczy na kolejny poziom. Przypomnijmy, że akcja serialu pierwotnie osadzona była w 1969 roku, a następnie na początku drugiego sezonu zobaczyliśmy przeskok do 1983 roku. Trzecia seria rozpoczęła się w latach 90. i tradycja przeskoku w czasie zostanie utrzymana także w kolejnej serii. Jak zapowiedział Matt Wolpert, serial ponownie zmieni dekadę i w czwartym sezonie znajdziemy się już w XXI wieku. Akcja osadzona będzie co najmniej osiem lat po poruszającym zakończeniu sezonu trzeciego.

W nowym sezonie ponownie spotkamy się z głównymi bohaterami, Edem, w którego wciela się Joel Kinnaman, oraz Danielle, graną przez Krys Marshall. Choć minęło sporo czasu, wciąż są aktywni w badaniach kosmosu. Jednak wielką tajemnicą pozostaje, co w międzyczasie działo się z postacią Margo, którą gra Wrenn Schmidt, i jak wygląda jej sytuacja w Moskwie.

Do składu aktorskiego, który przetrwał poprzedni sezon, dołączają w sezonie czwartym nowe postacie. Daniel Stern („Kevin sam w domu”) wciela się w postać Eli Hobsona, nowego administratora NASA. Natomiast Tyner Rushing, znana z „The Terminal List” zagra Samanthę, pracowniczkę na Marsie. Svetlana Efremova, znana z „The Americans” wcieli się w postać Iriny Morozovej, wysokiej rangi rosyjską urzędniczkę. Toby Kebbell, którego mogliśmy oglądać w „Servant” zagra Milesa, byłego pracownika naftowego, który poszukuje nowej pracy na Marsie.

Koniecznie sprawdź:

„Kulawe konie” wracają z 3. sezonem. O czym opowie fabuła?

Nowa seria przenosi nas z powrotem do ponurego biura Kulawych koni, ale pojawią się oczywiście nowe tajemnice i nowe śledztwo, które rozpoczyna się, gdy jeden z członków tytułowego zespołu znalazł się na radarze wroga. Sezon rozpocznie się więc od zadania uratowania jednego ze swoich, a potem sprawy staną się jeszcze bardziej skomplikowane. Gary Oldman powraca jako Jackson Lamb, surowy i kontrowersyjny szef, który tym razem musi zmierzyć się z nowym wyzwaniem, jakim jest uratowanie jednego ze swoich podwładnych przed nieznaniem wroga.

Oprócz Oldmana w obsadzie „Kulawych koni” znaleźli się również m.in. Chris Reilly („Jeden gniewny człowiek”), Rosalind Eleazar („NW”), Olivia Cooke („Ród smoka”), Kristin Scott Thomas („Czas mroku”) oraz Jonathan Pryce („Dwóch papieży”). Drugi sezon jest adaptacją powieści o tytule „Martwe lwy”. Przypomnijmy, że na „Kulawe konie” zostały już przedłużone na czwarty sezon.

zdj. Ivan Marc Sanchez Saiz / depositphotos