To jego Tarantino chce obsadzić w ostatnim filmie. Będzie pasował do roli?

Nieuchronnie zbliżamy się do momentu, w którym Quentin Tarantino na zawsze odstawi swoje reżyserskie krzesło do szafy. Twórca „Pulp Fiction” przygotowuje się do wyreżyserowania swojego ostatniego filmu i pojawiły się właśnie nowe informacje na temat projektu mającego zamknąć filmografię legendarnego już twórcy. Kto zagra główną rolę w „The Movie Critic” i gdzie będą kręcone zdjęcia?

Paul Walter Hauser z główną rolą w ostatnim filmie Tarantino?

Najnowsze doniesienia z Hollywood ujawniają, że propozycję zagrania głównej roli w ostatnim filmie Tarantino otrzymał ponoć Paul Walter Hauser, aktor znany między innymi z takich filmów jak „Richard Jewell” w reżyserii Clinta Eastwooda, „Jestem najlepsza. Ja, Tonya”, w którym wystąpił obok Margot Robbie, a także serialu „Czarny ptak”, za który został nominowany ostatnio do nagrody Emmy. Hauser uznawany jest za jedno z najbardziej utalentowanych aktorów swojego pokolenia, więc nic dziwnego, że zainteresował się nim sam Quentin Tarantino. Połączenie tego duetu z pewnością przyniosłoby godny zobaczenia efekt i mogło zakończyć nominacjami do największych nagród filmowych.

Jeśli Paul Walter Hauser miałby zagrać główną rolę w ostatnim filmie Tarantino, to najprawdopodobniej wcieliłby się w krytyka Jima Sheldona. Co prawa oficjalne informacje na temat produkcji pozostają na razie dosyć skromne, to wiemy, że główny bohater będzie krytykiem filmowym piszącym pod pseudonimem Sheldon dla New Beverly. Quentin Tarantino opisał swego czasu bohatera swojego dziesiątego filmu jako Travisa Bickle'a – główny bohater „Taksówkarza” grany przez Roberta De Niro – będącego krytykiem filmowym. Akcja filmu „The Movie Critic” ma rozgrywać się w 1977 roku. Pierwotnie mówiło się, że zdjęcia rozpoczną się już jesienią, ale strajk pokrzyżował te plany i prace na planie ruszą najpewniej dopiero w przyszłym roku.

Koniecznie sprawdź:

Paul Walter Hauser.jpg

Mówi się, że w obsadzie filmu pojawi się najprawdopodobniej Samuel L. Jackson współpracujący z Tarantino niemal przy każdym jego filmie. Ostatnio pojawiła się też sugestia, że Tarantino chciałby, aby w jego ostatniej produkcji w małej roli pojawił się Bruce Willis. Ostatnio reżyser potwierdził, że zdjęcia do jego dziesiątej produkcji będą kręcone w Los Angeles – miejscu, w którym Tarantino zaczynał kręcić filmy.

Te wiadomości też Cię zainteresują:

źródło: worldofreel.com / zdj. Andrea Raffin / Xavier Collin / depositphotos