Nowa głośna premiera na Prime Video! Na ten film w streamingu długo czekaliśmy!

Do serwisu Prime Video zawitała kolejna filmowa premiera. Na platformie pojawiło się właśnie zeszłoroczne wojenne widowisko zatytułowane „Towarzysze broni” z gwiazdami filmów „Top Gun: Maverick” i „Ant-Man i Osa: Kwantomania”. To pierwszy raz, kiedy film dostępny jest w Polsce w streamingu bez dodatkowych opłat.

Gdzie obejrzeć film „Towarzysze broni”? Najważniejsze informacje

  • Film „Towarzysze broni” dostępny jest od 7 września na platformie Prime Video.
  • Produkcja, w której zagrali Jonathan Majors i Glen Powell można oglądać bez dodatkowych opłat w ramach podstawowego abonamentu.

Towarzysze broni” debiutowali w amerykańskich kinach we wrześniu 2022 roku, ale w Polsce ominął duże ekrany i trafił do nas dopiero w maju tego roku za sprawą serwisów VOD. Teraz dostępny jest już do obejrzenia w streamingu dzięki platformie Prime Video. Produkcja określana jako powietrzny epos wojenny przedstawiający opartą na faktach i wstrząsającą historię dwóch elitarnych pilotów Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych podczas wojny koreańskiej trafił do oferty serwisu w ramach podstawowego abonamentu. To oznacza, że jego obejrzenie nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Uwaga! Pamiętajcie, że jeśli jeszcze nie korzystaliście z serwisu Prime Video, to otrzymacie 30 dni darmowego okresu próbnego. Po jego zakończeniu możecie skorzystać z rocznej subskrypcji, która wynosi tylko 49 zł.

Koniecznie sprawdź:

Co obejrzeć na Prime Video nowosci kopia-min(1).jpg

Co obejrzeć na Prime Video? Nowa premiera: „Towarzysze broni

Tom Hudner dołącza do elitarnej grupy amerykańskich lotników, którzy wkrótce mają zostać wysłani na front w Korei. Podczas szkolenia poznaje Jessego Browna, pierwszego czarnoskórego pilota w armii USA. Mężczyźni wkrótce stają się nierozłączni i ramię w ramię walczą o powodzenie misji. Ich niezwykła przyjaźń inspiruje i udowadnia, że nawet w najbardziej przegranej sprawie, warto walczyć do końca.

Oprócz Majorsa i Powella („Królowe krzyku”) w obsadzie zobaczymy też Serindę Swan („Inhumans”) w roli legendarnej aktorki Elizabeth Taylor. W obsadzie są także: Christina Jackson, Joe Jonas, Thomas Sadoski, Rossy de Palma oraz Daren Kagasoff. Reżyserem filmu „Devotion” został J.D. Dillard („Outsider”, „Wyspa przetrwania”). Scenariusz na podstawie książki Makosa sporządzili Jake Crane oraz Jonathan A. Stewart.

To też Cię zainteresuje!

 

zdj. Aleksandar Ilic / Depositphotos