Gal Gadot jednak pozostanie naszą jedyną Wonder Woman? Gunn podjął decyzję

Czy Gal Gadot pozostanie Wonder Woman w filmowym świecie DC Comics zarządzanym przez Jamesa Gunna? Kwestia tego, jak wygląda status dotychczasowej odtwórczyni roli dzielnej Amazonki w nowych projektach, był w ostatnich tygodniach przedmiotem sprzecznych raportów z Hollywood. Najnowszy z nich przekonuje nas, że sprawa została już wyjaśniona.

Koniec zamieszania w DC? Gal Gadot jednak wróci jako Wonder Woman?!

Chwilę po objęciu sterów nad światem DC Comics James Gunn zapewniał, że wbrew plotkom nie zwolnił wcale Gal Gadot, ale już wtedy mówiło się, że nowy szef DC Studios będzie chciał raczej rozpocząć nowy rozdział filmowego DC z własną Wonder Woman. Wszystko zmieniło się o 180 stopni na początku sierpnia, kiedy to głos w tej sprawie zabrała sama zainteresowana. Gadot stwierdziła, że zarówno Gunn, jak i oraz Peter Safran zapewnili ją, że będzie miała okazję wcielić się w Wonder Woman w kolejnym filmie. Chwilę później słowa aktorki nieoficjalnymi kanałami postanowiło zdementować samo Warner Bros. Serwis Variety donosił, że sytuacja Gal Gadot jest bardziej skomplikowana, niż wynika to ze słów aktorki. Źródła ze studia podchodziły do sprawy jej powrotu znacznie ostrożniej i zaznaczały, że obecnie trzeci film „Wonder Woman” nie jest w fazie rozwoju, a Gunn i Safran nie mają obecnie planów dotyczących żadnego projektu „Wonder Woman” w nowym DC Universe.  Dziwnie milczący w tej kwestii pozostał jednak sam James Gunn, który często odnosił się do plotek pojawiających się w sieci, ale tym razem w żaden sposób nie skomentował tych rewelacji w mediach społecznościowych

Koniecznie sprawdź też:

Teraz głos w sprawie losu Wonder Woman granej przez Gadot postanowił zabrać czołowy scooper zasypujący nas zakulisowymi doniesieniami z Hollywood. Według jego informacji Gunn podjął już decyzję w tej sprawie i Gal Gadot faktycznie wróci jako Wonder Woman w DCU. Trudno jednak na ten moment przewidzieć, jak szybko dojdzie do tego powrotu i w jakim projekcie. W oficjalnych doniesieniach jedynym projektem, który nawiąże do świata Amazonem, jest na ten moment serial „Paradise Lost” powstający dla serwisu Max. Produkcja ma być jednak prequelem osadzonym wiele lat przed narodzinami Wonder Woman. Jeszcze przed tym, jak Gunn przejął kontrolę nad filmowym światem DC, w planach pozostawał trzeci solowy projekt o dzielnej Amazonce, który miała ponownie wyreżyserować Patty Jenkins. Po tym, jak Gunn został mianowany szefem DC Studios projekt trafił jednak do kosza. W obliczu całego tego zamieszania fani zaczęli zastanawiać się, czy studio nie chce przeprowadzić czegoś w rodzaju miękkiego rebootu, który oznaczałby stworzenie solowego filmu niebędącego kontynuacją poprzednich produkcji Jennkins, ale przy jednoczesnym obsadzeniu Gadot w roli głównej.

źródło: MyTimeToShineHello / zdj. Wonder Woman